Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

TakiWłaśnieJestem

Skarga na IPRZEMOI

Polecane posty

Ja jestem za zabraniem rangi..

Nie dosyc ze takie cos to jeszcze warnuje ...

Dowody ?

Moj warn ;3

Specjalnie nie robie nic zeby go usunac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha o kurde rozbawiles mnie dostęp do amx bans 6-7 osób a ja mu UB nie dawalem chyba temat do zamknięcia, jak jesteś nie widomy to lepiej dobrze szukaj , nie moja wina ze ktoś jest głupi albo nie dowidzi hahehahehahe :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRZEMO zacznijmy od tego ze to Ty znasz PROSTO z reala a nie inni z UBT

Wiec inni UBT nie dali by mu od tak ub

SKARGA SLUSZNA - KARA MUSI BYC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah człowieku , ja się z nim wtedy pokłóciłem , i jeszcze Black niech sprawdzi z jakiego IP był zdejmowany BAN dla Prosta , a tak a pro po zastanów się co piszesz wstawił ssy , więc do mnie nie pisał żeby dostać UB .... Jezus -,- Ciekawe ... Cziter odpalony w UnBanTeam ehhh , haha powinni ci nie dawać tej rangi NSIE odpalony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TatkiWłaśnieJestem , zamiast się zapytać blacka czy mi dawał ub to ty od razu skargę piszesz , słuchaj to było tak że jak dostałem ss'y pisało Mamy Cię XDe i nie dało mi bana ponieważ przypadkowo wyszedłem z servwera , a ss'y zdążyło zrobić więc nie potrzebna ta kłótnia .

Pozdrawiam ProSTo [t]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IPRZEMOI, Co prawda boli ?? Haha mówisz już jak cZ!Te_rRrek Cziter odpalony NSIE Mam Steam . I "Grałem na Wh" Czyli nie oznacza że gram nadal :facepalm: @@edit Black sprawdz to i wypowiedz się | Może nie słusznie napisałem skargę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziomson , posluchaj mnie uwaznie ja mu nie dawlem UB bez ssow bo to by byl bez sens skoro on ma steam plus do tego wstawil ssy , nie mowilem o cziterku ze odpal tylko o tb nsie wczoraj w statusie pisali ze grasz na nsie odpalę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...