Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Gość Anonymous

the end :(

Polecane posty

Gość Anonymous

Witam,a zarazem żegnam całą ekipę CS-StaraSzkoła ;/ Powodów jest wiele jeden powód to,że poświęcam mało czasu przyjaciołom,rodzinie itd. Ciężko Mi było się z tym pogodzić,ale jednak to napisałam ;c Te 1,5 miesiąca bardzo Mnie z wami złączyło na prawdę nie wierze,że to robią,bo ten cały "dorobek" na tej sieci tyle starań,ale nagle muszę odejść nie wiem na jak długo,ale już pewnie tu nie wrócę gdyż kończę z Cs'em ;( Dziękuję za te starania dla mnie,za to że darzyliście Mnie takim szacunkiem ;) Za szanse zostaniem moderatorem ^^ Myślałam jeszcze nie dawno,żeby zostać grafikiem,ale nie opłacało by mi się ponieważ już odchodzę ;< Już pisałam dwóm użytkownikom/graczom,że odchodzę,ale Oni chyba nie wiedzieli,że Ja to tak szybko napiszę no trudno..Obowiązki to obowiązki..chciałabym tutaj jeszcze wymienić kilka osób,z którymi spędziłam wspaniały czas którego na pewno nie zapomnę ;) :

BlackDead: Dziękuję Ci za to,że dałeś Mi szanse zostaniem Adminką/moderatorką/Redaktorką i przepraszam,że tak nagle odchodzę..Fajnie się z tobą grało pisało na GG ;) Na prawdę fajny z Ciebie przyjaciel z internetu ^^

BasteR: Dzięki wielkie za gre,za pomoc przy redakcji nie zaniedbaj jej proszę ;) i nigdzie nie odchod¼ jesteś potrzebny tej sieci ;) Na prawdę bardzo dziękuję ;)

Deadp00l: z tobą jeszcze nie zdążyłam pograć,ale i tak Ci dziękuję za dobrą pracę przy forum ;)

CruzeN: to dzięki tobie wróciłam do grafiki,robisz cudowne prace może kiedyś Ci dorównam ^^ Dzięki za gre i miłe chwile ;)

PolishGamer: z Ciebie to trochę dowcipniś ^^,ale jesteś spoko i dzięki za te chwile na SB ;> heheszkii

Toniu: dzięki,za pomoc przy redakcji wymyślaj nowe pomysły i dojdziesz do perfekcji ^^

Wolf: Grałam z tobą raz na Only HS i było dobrze..Dzięki za pomoc przy forum (ogarnięcie)

Szymala: No My się widzimy codziennie,ale i tak dzięki za super gra nigdy jej nie zapomnę niestety te nasze pomysły z kanałem na youtube nie wyszły,ale może kiedyś się uda..Dam Ci te klipy zmontujesz i będzie to ode Mnie dla was pożegnalny filmik ;)

Snoopy: Dzięki za grę i pomoc przy serwerze

Danio: Za fajne rozmowy na GG i grę na WM ^^

VanDarX: Za pomoc przy WM i wspaniałą grę ;)

ShooterPL: hehe,a tobie dziękuję za pomoc przy łapaniu cheaterów ^^

KyzyMyzy: Za super grę od początku aż do końca jesteś bardzo miłym graczem tak trzymaj wiem,że będziesz na tej sieci kimś więcej ;)

Cytrus: Za super grę na WM i pomoc przy adminowaniu! :)

To chyba tyle przepraszam jak o kimś zapomniałam ;< Ale dziękuję wam wszystkim za wspaniałe chwile i jeszcze na koniec chciałabym wam podarować moje prace..(tak wiem prawie każda praca jest w tym samym efekcie,ale chciałam żeby było sprawiedliwie)

Dla CruzeN'a (wiem,że brzydkie,ale łap)

f927.jpg

Dla DEADP00L'a:

8idz.jpg

Dla BlackDeada:

hkla.jpg

Dla BasteR'a:

xdne.jpg

Dla Wolfa:

jqs6.jpg

Dla Szymali:

g2fn.jpg

To tyle dzięki jeszcze raz i może do zobaczenia! Trzymajcie się i pracujcie dalej nad siecią,aby była najlepsza! (wid¼cie,że nie odchodzę na inną sieć tylko już oficjalnie kończę z grą :C )

PS: Proszę o zabranie Mi rang ;/

Pozdrawiam |Head Shot Killers|`Verka ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Szkoda, że odchodzisz. Dzięki za sygne :) Chyba nie bd miała nic przeciwko jak ją wezmę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Szkoda verka że odchodzisz fajnie się z tobą grało :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

verka rozumiem cię trochę z tymi obowiązkami i zresztą teraz idziesz do szkoły,a chyba zależy ci na dobrych wynikach bo chcesz zostać lekarzem/chirurgiem więc pewnie to jest głównym powodem.

Jeśli jest szansa że zmienisz zdanie to to zrób,jeśli nie to trudno,jednak na pewno nikt o tb nie zapomni.Bardzo miło się z tb pracowało/pisało na gg i grało.Będę miło wspominał te czasy ;)

Na pewno będziemy tęsknić,dziękuję za prace graficzne.Mi się bardzo podobają.

Powodzenia na dalszej drodze życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Ja to mam nadzieję, że na ferie do nas wróci chyba, że na wczasy wyjedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda :<< verka bardzo db mi się z Tb grało pomijając te kłótnie wiele zrobiłaś i teraz bardzo wielka szkoda że odchodzisz :<<

Powodzenia dalej !

Pa pa :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

¯egnaj, smutna informacja mimo, żę jestem na wakacjach, szkoda że o mnie zapomniałaś z sygną :toung:

Pamiętaj o moim GG i skype ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Zamykam temat bo verka, che wrócić do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...