Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Tabixter

RickGver

Polecane posty

Dziś 9.08.2013 o godzinie około 12:00 dostałem bana na 5 minut od administratora RickGver z powodem bloczysz.

Co zrobiłem? stałem na respie i miałem ścinke (często tak mam) po czym admin mnie zbanował na okres czasu 5 minut.

Składam na niego skarge ponieważ musiałem go kilka razy prosić o to aby mi wyjaśnił co zrobiłem a on mi odpisał tak:

http://speedy.sh/wGzEm/rick.bmp

Po pierwsze slowo " lamo " do gracza?? aha dobra

A po drugie kampiłeś, czy stanie w miejscu na środku respa to jest kampienie? + jeżeli nic sie nie robie nie strzela nie rusza ??? ( pomijam to że mnie zabijają zawsze gdy mam zwieche ) a i za miast powodu kampisz dostałem podód bloczysz a więc chyba admin nie do końca wiedział co pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Jak, specjalnie go boczyłeś, to dobrze że Ci bana dał, a jak przez przypadek, to nie powinien banoawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Niech RickGver się wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiec to bylo tak na dlugie nadd2 przy bramie stal i specjalnie bloczyl wiec polecial ban i po 5 minutach wbil i sie spytal za co ban ja odpowiedzialem bloczysz a on sie spytal o to samo jeszcze 4 razy wiec odpisalem bloczyles lamo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem że napisałeś za pierwszym razem powód dlatego pytałem znowu a dziwne że mi napisałeś potem kampiłeś lamo a nie blokowałeś... a jak mówiłem ja miałem zwieche i często jak ide to mnie cofa tam gdzie byłem jakieś 10 sekund wcześniej no i myslałem ze na spawnie... a tak wgl. kto normalny by blokował specjalnie? mogłeś mnie przeteleportować albo zabić a nie banować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...