Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Gość Anonymous

Wywiad z Verką

Polecane posty

Gość Anonymous

BasteR: Cześć Verka! Wiele osób w naszym forum zna Twoją osobę z lepszej lub gorszej strony, jednak chciałbym żebyś powiedziała parę słów o sobie tej części, która o Tobie nie słyszała.

Verka: Wiec nazywam się Weronika mam 15 lat Od września idę do 3kl. Gimnazjum. Interesuje się medycyną, chce zostać w przyszłości chirurgiem organicznym po prostu o tym marze. Wolnym czasie czyli często gram w CS'a, spotykam się z przyjaciółmi pomagam w domu. Moje hobby to siatkówka, grafika. To chyba tyle ;)

BasteR: Jak myślisz czy to ciężki zawód?

Verka: Oj tak i to bardzo.. Moja babcia która się tym zajmowała mówiła, że trzeba się już uczyć do końca powstają nowe rodzaje chorób itd. Póki co jestem w gimnazjum muszę się pierw nauczyć podstaw medycyny.. W skrócie mówiąc nie będzie łatwo :/

BasteR: Dobrze, że masz jakiś cel w życiu. Zacznijmy od samego początku. Jak rozpoczęła się Twoja historia z serwerownią CS-StaraSzkoła?

Verka: Hmm.. Powiem Ci wszystko od początku.. Kiedyś na lekcji angielskiego kolega sie mnie spytał czy gram w CS'a ja powiedziałam,ze tak... On podał swój nick serwerownie ja tez itd.. Zapamiętałam tylko, że siec się nazywa "StaraSzkola" po 3 miesiącach szukam jakiegoś dobrego Western'a wchodzę na nasze forum kopiuje IP i tak jakoś zaczęłam grac.. A po jakiś 2 tygodniach poznałam, że cały czas gram z moim kolega z klasy Rozycki.. ;P

BasteR: Jaki jest twój największy sukces na Naszej serwerowni?

Verka: 4 head'y pod rząd ^^xd żartuje.. Zdobycie szacunku oraz zaufania.

BasteR: Wygląda na to, że wszystko układa się po Twojej myśli :) Jakie masz dalsze plany? Wiążesz je z J@?

Verka: Hmm.. Junior Admin'a,a marze sobie o tym,ale jak juz dobrze wiemy j@ dostaje panel.. A nie wiem czy Black ma do Mnie zaufanie.. Mam nadzieje,ze tak.. Gdy będzie rekrutacja otwarta zobaczymy jak to sie dalej potoczy ;)

BasteR: ¯yczę powodzenia. :) Dobrze ale skoncentrujmy się na rangach które już masz. Kto namówił cię do bycia Adminem WM, Redaktorem, Moderatorem? A może sama tego chciałaś?

Verka: Wszystkiego sama chciałam.. Lecz do Admina bym sie nie zgodziła.. Kolega Daren mnie namówił który dostał bana z ss'ami^^

BasteR: Dlaczego właśnie chciałaś być Admin WesternMod'u? A nie np. PaintBall'a lub ExpMod'u?

Verka: Expa jeszcze nie było.. Hmm paintball nie lubię tych modów uważam,ze sa dziecinne.. Tak jakby się ktoś bal zobaczyć krwi w grze ;P Oczywiście bez urazy dla graczy PB to po prostu moje zdanie.. Adminem WM chciałam zostać ponieważ od początku panowała na nim mila atmosfera,lecz gdy zobaczyłam ile cheat'ów gra musiałam to zmienić ^^

BasteR: Czy to ciężko jest być Moderatorem, Redaktorem i Adminem WM na raz?

Verka: Moderatorem myślę, że ogarniam i nie mam problemow tak samo z redaktorem.. Bycie adminem na WM jest ciężkie.. Gracze cały czas spamują na u@, muszę większość czasu na specie przesiedzieć dopiero mogę sobie spokojnie pograć.

BasteR: Też tego nie lubię :) Ostatnie pytanie. Jak spędzasz czas oprócz grania w CS i udzielania się na forum? Grasz w jakieś inne gry?

Verka: Nie gram w inne gry, lecz ostatnio myślałam o powrocie do SA-MP'a

BasteR: Dobrze. Dzięki za wywiad. :)

Wywiad przeprowadził BasteR, 8 sierpnia 2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Dzięki bo dopiero zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Wow wyszlo to na prawde swietnie,tylko szkoda ze takie krotkie ;p daje 9/10 jak na pierwszy wywiad wyszlo Ci to doskonale ^^ Bardzo ladnie stworzyles pytania ; >

Leci piwko za starania ;3

I czekamy na wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...