Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

TheSilentKiller

SKARGE NA ADMINA KupMiA|R|A|B|A

Polecane posty

Mój Nick w grze: Mr.King

Nick Admina/Gracza: KupMi A|R|A|B|A

IP oskarżonej osoby: 83.2.128.230

Steam ID oskarżonej osoby: STEAM_2:0:1234446426 taki jest w prozbie o ub

Data,godzina, mapa zdarzenia: około 10 dnia 15.02.2014

Opis Sytuacji: gram na paintball_azurro i biegne przy respie przeciwnej druzyny uzyłem teleportu i otumaniacza a tu admin wyskakuje z banem "niestety king rash skill 2:50 " a jest wgrany pligun ze mozna uzywac po 10 sek

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: http://bany.cs-staraszkola.pl/ban_list.php link do amxbans

O co prosisz: o ostrzezenie admina i ub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg 2:50 to już nie jest rash a zresztą jest ten plugin wgrany , ty zostajesz odbanowany a KupMiAraba niech się pod uczy regulaminu.

Proszę o zamknięcie tego tematu przez moderatora .

/UB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wszycy wiedzą rash jest przed 2:49 tak każdy robi więc nie pouczajcie mnie że źle zrobiłem . A tak pozatym King nieobchodzi mnie to ze jestes adminem i tak będziesz traktowany jak zwykły gracz . A ja prosze nie o pouczenie mnie a kinga tyle z mojej strony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niemam 12 lat !! i nie robie bindów Róbcie cele bo ban od Arabika czy coś takiego Ogarnij się bo jak dalej bedziesz tak robił to skargi polecą na ciebie .

Jaja sb robisz ??? Mam Ci dać ss z tego jak "nie używasz bindów" ?? Zastanów się co piszesz :/ Moim zdaniem to właśnie ty spamujesz, więc nwm po co wyjeżdżasz z takimi tekstami jeszcze bardziej się pogrążając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahahahah ja mam ogarnąć bindy to ty caly czas bindujesz o celach i takie tam nie pouczaj mnie ...

Arab ty jak grasz to spam na serwie cele, bany itp. I przez ciebie nie ma wgl z kim grać bo połowa serwera ma bana. Ja już dostałem 5 czy 4 bana za ss w tym tygodniu juz 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mnie to obchodzi że pół serwa nie gra jak łamie regulamin . A co do spamu to 2 razy spamuje -3 o celach więc mi tu nie gadajcie ...

Jak się wywyższa. Po prostu lepiej jak byś tam nie grał i będzie wszystko ok.

PS. A ty to nie łamałeś regulaminu? Znalazł się jedyny sprawiedliwy tylko, że jak raszowałeś to zaraz uciekałeś albo lizałeś d..e adminowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...