Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

L-ee-

Skarga na admina TakiWłasnieJestem

Polecane posty

Mój Nick w grze: L[ee]

Nick Admina/Gracza: TakiWlasnieJestem

IP oskarżonej osoby: Nie mam

Steam ID oskarżonej osoby: Nie mam

Data,godzina, mapa zdarzenia: 22:04 14.02.14r.

Opis Sytuacji: Gram sobie spokojnie wieczorkiem w cs szukam ostatniego gracza "TakiWlasnieJestem" widziałem ,że przebiegła jakaś istata pół widoczna zacząłem strzelać i zabiłem go. Po rundzie widzę na lewym dolnym rogu mamy cie :Dx. Wkurzyłem się , że go zabiłem i banik poleciał

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: Jedyny dowód to była prośba o ub.

O co prosisz: Black pisał , że jeszcze jedno upomnienie i straci admina kiedyś jeszcze , więc o to proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie czekałem na skargę wiec zacznijmy : Mój kolega o nicku .:-:0:-:. Grał z tb na mapie Westwood big chyba i grałeś jak na WH więc wszedł na Specta żeby cie sprawdzic i wyszłeś od razu dlatego dostałeś ssy a na Asslutcie stałem i nie ruszałem sie więc co mają do tego słuchawki? Offnołeś WH bo widziałeś że ja gram a Admin ma prawo każdemu zrobić ssy Także skarga 100% niesłuszna@@ edit : w regulaminie piszę:4.3 Jeżeli gracz zgłasza, że ktoś gra nieuczciwie, admin ma obowiązek to sprawdzić. Także po twojej grze na Westwood big miałem prawo zrobić ci Screeny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Westwood big nie grałem po 1 i nigdy nie gram na wh ,a po 2 mam zayebiste słuchawki więc odpierdol się ,że niby wh gram dobrze i tylko tyle , a że ktoś ci napisał czy coś że mam wh to nie musisz banować jak nie sprawdziłeś nawet ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcerz ? yhm...

Wczoraj przez cały dzień mało grałem wbiłem wieczorem leżałem w łóżku i wymiotowałem poczułem się lepiej to wbiłem na pb i coś chwile na zoombi. I jeszcze miałem problem z internetem, ale jak wbiłem do was na respa i siedziałem na skrzyni i wbiłeś i mnie zabiłeś miałem ci od razu bana dawać ? Wbiłem na specta 2 rundy i sprawdziłem cię czysty zostawiłem, a jak ja cię zabiłem w podobnej sytuacji od razu ssy mi dałeś bez sprawdzania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam Admin TakiWłaśnieJestem zbanował już mnie nie 1 raz i za każdym razem wyszło że jestem czysty. Single Player Wita proponuje na start easy xDe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...