Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ilu666

Ban

Polecane posty

Twój nick z gry: hades

Twój SteamID: STEAM_0 : 0 : 17352262

Twoje IP: 83.6.171.5

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 14.02.2014 20.00

Powód bana: Wstaw screeny na cs-staraszkola

Link do screenów: otoz przeszukalem wszystko co sie da i nie mam screenow. a ten caly admin pimp banowal kazdego co mu sie powiedzialo

[ Dodano: 2014-02-14, 20:26 ]

nie znam sie na tym ale jak wchodze w amx bans to pisze ze wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawde wszystko rozumiem ale ss nigdzie nie ma. nawet 1000 poradnikow przeczytalem co zrobic jak nie ma nigdzie ss..Pozatym mam problem z moim cs bo czesto lapie zawiechy i w momencie gdy ktos tam napisal ze to dziwne ze 4 fragi i wgl i zebys scanowal mnie zlapalem rowniez zawieche i gdy uruchomilem ponownie cs(za kazdym razem musze tak robic) bylo juz ze ban. Mam 23 lata a w csa gram od 14 roku zycia i naprawde nie bawi mnie juz gra na chackach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SS są zawsze w folderze cstrike i nie twórz bajek tylko je zapakuj w rar i wyślij na serwer a jeśli nie masz bo same nóg nie dostały i nie wyszły to ub nie będzie.

PS. jak grasz od 14 roku życia w cs to po co czytasz poradniki gdzie się znajdują ss-y?? wygląda mi to na ironię nieprawdaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie graj jakiegos wazniaka kolego bo naprawde ich nie ma i nie bylo (tym bardziej gdy robil ssy jak moj cs mial status (brak odpowiedzi) mialem 4 lata przerwy. jak ja zaczynalem grac to ciebie jeszcze nie bylo pewnie wiec nie wypowiadaj sie. nigdy w zyciu nie musialem ssow wstawiac lub demek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niech zajmie sie tym tematem osoba decyzyjna bo naprawde nie potrzebuje wysluchiwac 16 letnich specjalistow

[ Dodano: 2014-02-14, 21:29 ]

no naprawde nie mam boze zapraszam do mnie jak mi je znajdziesz daje ci krate browara

[ Dodano: 2014-02-14, 21:32 ]

AHA i czemu jak wchodze w amx bans to jest napisane wszystko ok nie jestes zbanowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niech zajmie sie tym tematem osoba decyzyjna bo naprawde nie potrzebuje wysluchiwac 16 letnich specjalistow

[ Dodano: 2014-02-14, 21:29 ]

no naprawde nie mam boze zapraszam do mnie jak mi je znajdziesz daje ci krate browara

[ Dodano: 2014-02-14, 21:32 ]

AHA i czemu jak wchodze w amx bans to jest napisane wszystko ok nie jestes zbanowany

"nie jestes zbanowany" - Only de_dust2 ma osobne amxbans- http://bans.cs-staraszkola.pl.

Mam 23 lata a w csa gram od 14 roku zycia

Tak tak... Całe życie na ns.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak ale jak robil w trakcie jak mialem zawieche csa to chyba mozliwe jest ze sie nie zapisaly co??No trudno sie mowi ja ss nie mam nigdzie,moglibyscie raz zrobic ten wyjatek ale jak nie trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odsyłam do poradnika niżej , w razie jakichkolwiek pytań zapraszam na pw. Proszę tutaj nie spamić tylko autor tematu oraz ktoś z UnBan Teamu.

Dostałeś bana z powodem "Wstaw screeny na cs-staraszkola.pll", ale nie wiesz jak je wstawić? To ten temat jest dla Ciebie!

Spis Treści:

1. Sytuacja w jakich są robione.

2. Co należy zrobić z Screan' ami.

3. Gdzie znaleźć ScreanShoot' y , wersja STEAM.

4.Gdzie znaleźć ScreanShoot' y , wersja NO-STEAM.

5. Jak spakować ScreanShoot' y.

1. Sytuacje w jakich są robione.

Screenshot-y są robione w sytuacjach, gdy administrator na serwerze ma podejrzenie, że używasz nielegalnego oprogramowania. Chodzi tutaj głównie o cheaty, lub jak kto woli czity/haki wspomagające gracza.

2. Co trzeba zrobić z takimi SS

Gdy Administrator zrobi Ci screenshot-y natychmiastowo powinieneś odnaleźć je na dysku, spakowac wszystkie razem do archiwum WinRar, wrzucić na hosting (np. www.speedyshare.com ) umożliwiający pobranie pliku oraz wstawic odpowiednie linki na forum do odpowiedniego działu , stosując się przy tym do określonego przez administrację wzoru (Patrz legenda na samym dole.) I czekać na decyzje UnBanTeam' u, która oceni wstawione ScreenShoty i od banuje lub też nie w zależności czy na ScreenShotach będą oznaki gry na wspomagaczach czy ich nie będzie.

SS-ów pod żadnym pozorem nie można modyfikować, otwierać za pomocą edytorów graficznych, pisać na nich, wklejać na nie innych elementów, ani nawet zmieniać ich formatu i rozmiaru!

3. Gdzie znaleźć Screenshot-y (WERSJA DLA STEAM)

Zakładając, że zainstalowaliście STEAM domyślnie (na dysku C) ścieżka wygląda następująco

C:Program Files/steam/steamapps/NICK_STEAM/counter-strike/cstrike_polish
Jeżeli nie posiadasz wersji polskiej :
C:Program Files/steam/steamapps/NICK_STEAM/counter-strike/cstrike
Gdy masz CS' a po aktualizacji :
C:Program Files/Steam/SteamApps/common/Half-Life/cstrike
4. Gdzie znaleźć Screenshot-y (WERSJA NON STEAM) Jeżeli zainstalowałeś CS 1.6 NON STEAM domyślnie (na dysku C) ścieżka wygląda następująco :
"C:Program Files/Counter-Strike 1.6/cstrike_polish"
Jeżeli nie masz polskiej wersji :
"C:Program Files/Counter-Strike 1.6/cstrike"

5. Jak spakować ScreenShoty

Po odnalezieniu Screenów (najczęściej jest robione 5), zaznaczamy je wszystkie po czym prawym przyciskiem myszy otwieramy menu, odnajdujemy opcję "Dodaj do archiwum ..." (Patrz legenda na samym dole.) i wybieramy ją. Nadajemy nazwę np. "własny nick" lub poprostu "screenshoty" i gotowe. Plik, który powstał wrzucamy na hosting i kontynuujemy czynności z pkt 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...