Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

czupakabra

skarga admin [SS] Maccarena

Polecane posty

Nie wiem skąd wy tego typa wytrzasneliście ... Dostałem UB Zdążyłem wejść na server zagrać rundę a ten pajac mi daje bana powód - aktywny! ....

Co wynika z tego ? typ nie zagląda na forum ...

PROSZĘ O WYCIĄGNIĘCIE KONSEKWENCJI !

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Banned by Admin: [sS] Maccarena

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.twoja.com

[AMXBans] Reason: 'aktywny!'

[AMXBans] Duration: 'permanently'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:16437422'

[AMXBans] Your IP: '195.116.236.5'

[AMXBans] ===============================================

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze stosuj się do wzoru , będzie UB a admina radzę ogarnąć typ daje ssy nawet na specta nie wchodzi rozdaje bany do okoła żeby mieć dobre staty.

Ub miłej gry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przemo jak ty cos masz cos napisac to pomysl chociaz raz a dobrze.... Admin nie zobaczyl ze ub i tyle koniec tematu.To zeby dac aktywnego to trzeba isc na spect? to co on ss robi?pozdro i ogar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba zanim daje za bana to wypadało by sprawdzić czy faktycznie tak jest ...

P.S. A ty byś stosował się do wzoru jeśli masz przegrane 22min na serverze i dostałeś 3 bany i tylko dlatego tak długo bo akurat admina nie było przez ponad 15min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogarnijcie Dup* , DomeL mówi dobrze , ogarnięty ADMIN , Wchodzi na specta utrzymuję z nim dobry kontakt więc wiem ! :) Każdy popełnia Błędy jak dostał dziś Ub to może nie zdążył dzisiaj wbić na forum ... Nie wyciągajcie pochopnych wniosków za jednego błędnego bana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta pierdolisz farmazony gra dla stat... to ty jebniety jesteś gówno wiesz a się udzielasz chyba nie widziałeś jak siedzi po 3 godz i banuje na spec tylko...

PS. Nie łatwiej napisać ze pomylka tylko truc dupe... problem na pw napisac do ub team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.KULTURA

2. Pierd**** farmazony ? Może uważaj jak się zwracasz co ? :)

3.Obraziłeś admina :) ''Ty jebnięty jesteś'' :)

4.Wiem jak co on robi na serwerze bo nie raz siedzę przez cały dzień na serwerze :)

@ Za to co wypisałeś , masz już u mnie minus :) Radze ci się na serwerze zachowywać bardzo kulturalnie :) Nie będziesz mnie tutaj wyzywał :):8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta pierdolisz farmazony gra dla stat... to ty jebniety jesteś gówno wiesz a się udzielasz chyba nie widziałeś jak siedzi po 3 godz i banuje na spec tylko...

PS. Nie łatwiej napisać ze pomylka tylko truc dupe... problem na pw napisac do ub team

Po pierwsze jest coś takiego jak Edytuj ! Po drugie warn za obraze użytkownika.

Dziękuje Cl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...