Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Break.

Skarga na Admina Greep

Polecane posty

Mój Nick w grze:SWAK.cs | -=Rush3r=-

Nick Admina/Gracza:GreeP Admin

IP oskarżonej osoby:brak

Steam ID oskarżonej osoby:brak

Data,godzina, mapa zdarzenia:18:20

Opis Sytuacji:Więc zaczynamy , ten gracz wgl nie nadaje się na Admina 0 ogarnięcia , ale czego się dziwić lat 15? 14 ? Mapa Aztec grepp zablokował mnie i jeszcze jedną osobę na respie ! pisaliśmy na y by odblokował gdzie było 30 sekund budowy jeszcze , a on nic budował dalej swoją campe.Ok Potem 30 sekund na zajęcie swoich camp dalej jesteśmy zablokowani. Piszemy mu , a ten dalej nic wchodzi sobie na campe.Ok zombi wypuszczone cześć wyszła ja nie i jeszcze jedn bo byliśmy zablokowani ścianą ! Minęło 10 sekund wkurzyłem się i wszedłem na forum , po 10 sekundach znów do gry i już ściany nie było , ale co z tego skoro inni zabili niektórych i straciło się fragi. Inna sytuacja dzisiaj na mapie z dustem Pimp nie zdazyl dobudowac campy , skąd wiem ? Bo wczesniej jak ktos inny tam był wszedłem normalnie , a potem już nie mogłem skoczyć , skrzynka była wyżej . A teraz sedno sprawy to dlatego postanowiłem napisać skargę jesteśmy zombi , mapa aztec co robil zombi admin ? budował komuś campe !! Mam demko z tym . Po czym napisałem że skarga leci na forum i jak zapisywałem demko to już campa byla zniszczona . Wystraszył się ? Zapewno tak . Gdy czegoś nie zdąży zrobić to i tak poprawia wykorzystując prawa które ma . Pisałem nie raz nie dwa że wchodzą mi na campe , że mi psują ale on nic jeszcze ja dostawałem opierdziel za wyzwanie dzieciaka.

Ewentualne dowody w postaci SS/demka:http://speedyshare.com/

O co prosisz:Usunięcie go z rangi Admina .

Ps. Sorki za ortografię i wszelkie błędy ale pisałem do pod wpływem złości ponieważ wkurzają mnie tacy nieogarnięci Admini w wieku 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-=Rush3r=-, Ponieważ Mam innym graczą trzeba pomagać a to jest początkujący gracz BB i chciałem go nauczyć grać czy to coś złego ? Więc proszę się nie gniewać oto a poza tym ciężko się skupić jak co 5 sec ktoś pisze "Creep" i muszę wszystkim pomóc na raz.

A propo tych klocków przez przypadek was zablokowałem jak budowałem kampe. Ale jak się zaczeła runda to poleciałem do góry i zabrałem te klocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-=Rush3r=-, Ponieważ Mam innym graczą trzeba pomagać a to jest początkujący gracz BB i chciałem go nauczyć grać czy to coś złego ? Więc proszę się nie gniewać oto a poza tym ciężko się skupić jak co 5 sec ktoś pisze "Creep" i muszę wszystkim pomóc na raz.

Venon ? początkujący razor początkujący ? Dziwne bo widziałem go tydzień temu . Bił mnie na ziemi hmm i bana dostał ? Nie ! Bił zomie z innej campy bo do niego było ciężej się dostać . Ale co tam tak to bywa dzieciak , dzieciakowi pomoże . Przez was ludzi się traci ! Ile osób dzisiaj napisała " co za nnie ogarnieta administracja" ? Ja naliczyłem 5 osób .

Sorki ale nie tego tutaj szukałem. Dlatego rekrutacja powinna być od 16 roku życia .

Venon był na 4 minuty hahaha Venon ma 3 godziny przegrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-=Rush3r=-, ale ja mu zwróciłem uwagę i przestał bić a jeśli mówisz że go widziałeś tydzień temu. To on był na 3,4 min ale długo był na jedną rundę i wyszedł to więc nie gadaj że on jest cały czas on jest ostro rzadko...

Razor - Już gra całkiem sporo.

Venon - Tak Sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-=Rush3r=-, On mi tylko pomagał zbudować campe. Co w tym złego? Na BB nie gram zbyt często bo jestem początkujący, więc nie umiem za bardzo budować jakichś po camp... Chłopak chciał tylko pomóc, a ty już lecisz ze skargą? Wiesz co? Żałosny jesteś !! Według mnie skarga nie słuszna !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-=Rush3r=-, On mi tylko pomagał zbudować campe. Co w tym złego? Na BB nie gram zbyt często bo jestem początkujący, więc nie umiem za bardzo budować jakichś po camp... Chłopak chciał tylko pomóc, a ty już lecisz ze skargą? Wiesz co? Żałosny jesteś !! Według mnie skarga nie słuszna !!

Czytaj całość . Admin może pomóc ale nie budować całej ! po dwa dlaczego mówił przez mikrofon razor chce do gotowej campy ? Venon chcesz ? To nie ściemniaj człowieku.

@down : Tak czepiam bo inaczej dalej będzie tak samo i ludzi będzie się traciło . Przeklinam ostro do tego mogę się przyznać ale jestem ogarnięty. Do Ciebie samego nic nie mam bo jesteś w porządku , ale to co wyprawiasz to wkurza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-=Rush3r=-, ale teraz tak na marginesie. Która ta twoja skarga? A tak trudno przeliczyć bo tego jest ostro dużo bo o najmniejszą pierdułke umiesz się przyczepić czepiasz się do każdego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-=Rush3r=-, Po pierwsze czytałem do końca. A po drugie gram na Stem, więc nie słyszę was NonSteamy ^^

Oj szkoda że ja Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-=Rush3r=-, co ty pierdzielisz ty na pewno byłeś na : NonSteamie bo mnie słyszałeś weź człowieku nawet kłamać nie umiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj szkoda że ja Steam.

Niby dlaczego nie słyszysz? :facepalm:

[ 3] VoiceTranscoder, v80, 21:48:13 Nov 14 2013, by [WPMG]PRoSToTeM@ , see http://www.wpmg.ru/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiliście straszny spam. Każda wasza następna wypowiedź pod tym tematem zostanie nagrodzona ostrzeżeniem . Poczekajcie w spokoju na wypowiedź Head Admina. Niżej napisałem to co ja uważam.

-=Rush3r=-, ale teraz tak na marginesie. Która ta twoja skarga? A tak trudno przeliczyć bo tego jest ostro dużo bo o najmniejszą pierdułke umiesz się przyczepić czepiasz się do każdego...

To akurat nie jest pierdoła. Do małych rzeczy to się IPRZEMOI przyczepia. Według mnie powinieneś zostać zdegradowany, ewentualnie dostać ostrzeżenie . Ja również jestem nie ogarnięty na BB, lecz jeszcze jakoś żaden admin mi nigdy nie pomagał kampy robić. Jeśli ktoś jest nowicjuszem to zapraszam do przeczytania poradnika od Opsiqa . Jeśli tego nie zrozumiesz wpisz po prostu w google :). To, że próbowałeś go nauczyć budować kampy w cale cię nie usprawiedliwia. Chcesz go nauczyć?, zapraszam na serwer, gdy będzie pusty. Wtedy ucz do woli. Ja sam nie ogarniam budowy kamp, więc sam się zapytałem Opsiqa czy mnie nauczy i nie uczył mnie jak robić kampe w TT tylko czekaliśmy na pusty serwer .

Nie jest to zachowanie godne Admina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...