Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

HoliganS

JailBreak

Polecane posty

Aktualny mod :JailBreak

Ilość slotów :16

Link do GT:http://www.gametracker.com/server_info/178.19.107.196:27023/

Lokalizacja serwera : Polska (Łód¼)

Hosting : cs-serwers.pl

Kontakt z Opiekunem Serwera:GG :46069365

Jak długo posiadasz serwer:Idzie 2 miesiąc

Dlaczego chcesz dołączyć :Ponieważ Odeszłem od sieci cs-brodnica.pl nie potraktujcie tego jako reklame ... , Mój serwer rozkręcał ich sieć więc nie miałem po co tam siedzieć , Dodam że zawsze wiczorami lub popołudniem jest ponad 10+ ludzi na serwerze są to stali gracze. Wczoraj wysłałem przelew aby kupić sobie reklame na serwer wiec jest luz , dodam ze serwer jest już rozkręcony ;) Dziękuje i proszę o odpowiedz , Pozdrowionka all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widzialem fajnego jailbreaka miał ruletke pod f5 i inne takie bajery tłuamczone opisy zabawy w mp3 po rozpoczeciu tej ow jakiejs zabawy jezeli twoj bedzie taki to czemu nie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PolishGamer ruletka jest zabawy są wszystko jest tylko nie mam żadnego tłumaczenia ale jestem do dyspozycji jeżeli podasz mi jakiś link jak to zrobić odrazu zostanie wgrane na serwer , Ponieważ jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim czymś jak tłumacznie zabaw w mp3 dlatego jestem otwarty na takie propozycje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam,tylko nie słyszę nikogo na micro bo tam grają same ns'y,ale serwer fajny.

Jestem za dołączeniem,jeden minus to słaby hosting(chyba najsłabszy jaki moze być) i mało slotów jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hosting nie jest wcale taki słaby mam na nim serwery od 2lat i nie moge powiedzieć złego słowa nie ma lagów ani crashów , Musisz zaaktualizować steam żeby słyszeć nsów ;) są gorsze hostingi takie jak : Gameserv , Ownserwer ze slotami nie ma problemów bo mam kasę na hoście ale po co mi więcej slotów narazie niech te 15 się zapełni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej,ale dodam serwer range i co tam jeszcze jest dzisiaj wieczorem lub jutro.

Jak coś to pisz na gg: 41817654

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No black dodaj. Jail Break to calkiem fajny serw tyle ze trzeba miec okolo 16 lat i steama bo raz wszedlem jak mialem 13 lat

i ns'a. Nie było o czym gadac. Aktualnie tez czasem lubie wejsc na JB. Czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Serwer dodany. Zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...