Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

19Majsteer

[Wywiad] Oliver :D

Polecane posty

Witam jako Redaktor tej sieci i mam do pokazana wywiad z naszym kolegą Oliver . Kolorem błękitny będzie oznaczony Redaktor , a zielonym Oliver

;) . Wiem , że jest krótk wywiadi , ale miałem zbytnio dużo czasu Zapraszam miłego czytania ;)

R : Witam Oliver ;3 . Czy mógłbym tobą przeprowadzić wywiad

O : Oczywiście !

R : To świetnie ;) . Na początek standardowe pytanie : Ile masz lat, gdzie mieszkać i jakie masz zainteresowania ?

O : Mam 15 lat, mieszkam w Lubaniu (Dolny Śląsk). Interesuje się lekkoatletyką i mechaniką.

R : Lekkoatletyka :o . Chodzić na jakieś treningi lekkoatletyki czy tylko masz takie zainteresowanie ?

O : Chodziłem pół roku, lecz treningi nie dla mnie . Czasem sobie wyjdę tak po prostu pobiegać ;)

R : Widać , że nasz kolegą jest wysportowany ;) . Dlaczego wybrałeś naszą sieć , a nie inną ?

O : Na naszą sieć trafiłem przez kolegę, który znalazł serwer BB i mnie na niego zaprosił. Zagrałem dwie mapy i doszedłem do wniosku, że nie potrafię w to grać. Ktoś potem napisał /server i ja też tak zrobiłem. Zauważyłem serwer PB i grałem tydzień albo dwa. Potem założyłem konto na forum i napisałem podanie o admina i tak to się wszystko zaczęło ;)

R : Interesująca historia . Jak zaczęła się twoja przygoda z Counter Strike 1.6 ?

O : Wyczailiśmy kiedyś z kolegami, że w Młodzieżowym Domu Kultury(MDK) są zajęcia informatyczne(tak się tylko nazywają :D) Tam zobaczyliśmy starszych grających w cs'a i zapytaliśmy co to za gra. Potem w nią graliśmy na LANie . Spodobało mi się, więc zainstalowałem również na swoim komputerze ;).

R : Kolejny pytanie ;) Masz jakiś ulubiony klub sportowy i dlaczego on , a nie inny ?

O : Ulubionego w sumie nie mam :D

R : Dobrze . Jesteś gotowy na krótkie pytania ??

O : Owszem . ;)

R : To dobrze. Fc Barcelona czy Real Madryt ?

O : Real.

R : Cristiano Ronaldo czy Ronaldinho ?

O : Żaden. Nie interesuje się zbytnio piłką nożną(mecze itd)

R : Dobrze rozumie ;) . Counter Strike 1.6 czy Fifa 14.

O : Fifa ;)

R : Ostanie krótkie pytanko ;) . Tiger Black czy Redbull ?

O : Redbull ;)

R : Chciałbyś kogoś pozdrowić ?

O : Opsika, Rushera, Pana redaktora, Gotusia i całą ekipę cs-ss

R : Dziękuję ci miły tobą wywiad ;) . Do zobaczenia :p

O : Nie ma sprawy. Do zobaczenia :p

Wywiad wykonany przez #Mentos w dniu 12 lutego 2014 roku

;) by Mentosik ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piwka nie dam jest za dużo błędów takich jak "Gdzie mieszkać ? " itp.

Zmieniasz tematy od TAK , piszesz coś na wybrany temat i zaraz na inny musisz się jeszcze dużo nauczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...