Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Sintex

Skarga na adminaa

Polecane posty

Chcialem zlożyc skarge na admina o nicku [ss]Grabos .

1 Pisalismy mu na u@ wielokrotnie aby sprawdzil gracza kyóry ewidentnie czitował lecz on zignorowal i grał dalej

2 Po zmianie mapy na cs_max grabos wszedł na serwer i zmienił mapę bez głosowania i poszedł sobie .

Proszę o ukaranie admina ponieważ to co zrobił utrudniło wszystkim grę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaaha nie no muszę się wypowiedzieć na u@ nikt mi nic nie pisał.Zmieniłem mapke bo było 11 osób i połowa ludzi płakała,że rashowali to wolałem zmienić mapke niż dawać bany wyszedłem nie komp mi się wyłączył tyle z mojej strony :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahh To było vote zrobic I przynajmniej 3 osoby pisały na u@ i pisali normalnie na czacie a ty sb poszedles ... cs_max to mapa rashu ktorą wybrała większosc graczy przez vote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jprdl.... Admin nie ma obowiazku sprawdzac wszystkich graczy na serwerze.... Ogarnijcie sie... Ktos was zabije i już na u@ spam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobiłeś vote ziom , skoro składają na cb skargi o takie rzeczy powinieneś zostać ukarany , nie możesz wchodzić na serwa zmieniać na mapkę która ci się podoba i wychodzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Synek nie,że mi się podoba max była za mała i ciągle rashowali i to byłą juz połowa mapy max.I nie jestem żadnym twoim ziomem.Koniec z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Admin ma prawo zmienic mape bez vote... (Jeśli gracze ewidentnie łamią zasady panujące na mapie.)

Zresztą czemu nikt tego nie potwierdził?... Jestem pewien na 100%, że Osoba, która napisała skarge była własnie osobą która rushowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to wzór :

Mój Nick w grze:

Nick Admina/Gracza:

IP oskarżonej osoby:

Steam ID oskarżonej osoby:

Data,godzina, mapa zdarzenia:

Opis Sytuacji:

Ewentualne dowody w postaci SS/demka:

O co prosisz:

Bo drugie regulamin: ]

5.INFORMACJA DLA GRACZY

b. Admini nie mogą zmieniać map bez wyraźnego powodu oraz bez ówczesnego vota.

Admin w tej sytuacji miał powód : Rash graczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahha Nie no jakby banowali za zmiane mapy bez vote to by nie było na tym serwie admina

.Hm ADmin ma siedzieć i patrzeć się w czat ciągle mógł nie zobaczyć nie raz tak mialem wkoncu sie wkrwilem troche pospamilem i podzialalo ;)

Hm maxa to powinniscie wogle usunac co to za mapa jest serw praktycznie ciagle jest po 7,8 osob na team a to zaduzo na taka mape.. ludzi jest logiczne ze admin zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...