Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

IPRZEMOI

UnWarn By IPRZEMOI + Skarga na Pr0xY .

Polecane posty

Nick : IPRZEMOI:

Ilość warnów:1

Link do reklam/poradnika/pluginu/paczki:http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?p=24525#24525

Więc tak , sytuacja wygląda tak że Pr0xy nie ogarnia grupy " moderator " , jest arogancki myśli że sieć jest jego rządzi się jak H@ kompletnie nie ogarnia dał mi powód warna : Masz rangę UBT to po co dajesz warny ?

Przecież UBT może dawać warny w regulaminie nie pisze nic że ma zakaz dawania warnów nie musiałem tej paczki opisywać ale okej opisałem się napracowałem i elo proszę o odebranie funkcji moderatora i przyznanie jej #Mentosowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypisuje sie do skargi pozatym Moderator pr0xy nie dał warnów dla reklamy w dziale gier która jest już chyba z 3 dni na forum Po prostu nie ogarnia tej funkcji Również proszę o odebranie mu Moderatora Dziekuję to moja wypowiedz.Co do warna myslę że należy zdjąć go tak jak IPrzemoI jak i Mentosowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale kurde Black nie o tej porze , co ja się tam będe rozpisywał dostałem niesłusznego warna i tyle kurde :/

[ Dodano: 2014-02-12, 00:38 ]

Ja to już ją dawno widziałem tą reklame tam Kaen ale był warna dostał od pro super moderatora Proxiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...