Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

IPRZEMOI

Skarga na członków UBT .

Polecane posty

W dzisiejszym dniu zauważyłem że ludzie mają rangi UBT chodz ich podanie nie zostało zaakceptowane lub od paru miesięcy ich nie ma na forum

Sprawa wygląda tak , Venom , EmSo i M@G@FIK$

- Venoma podanie zostało odrzucone

- Emso ma zerową aktywność i 50 postów od paru miesięcy go niema

- Magafiks bardzo ogarnięty człowiek , ale to bardzo nie wbija już od kilku dobrych miechów i ma 10 godzin i chyba z 20 postów

Sprawa wygląda tak jak przedstawiłem UP , Black zrób coś z tym bo to jest bezsens że oni mają rangę UBT i konto w AmxBansie o którym już pewnie zapomnieli , Wiem że magafiksa znasz w realu ale każdemu użytkownikowi przypada takie same prawo .

Piszcie na dole czy się zgadzam i kto powinien stracić tą rangę z trzech wyróżnionych osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieci ! wy nie macie mózgu ! ? co z tego że mam serwer? jak i tak odwiedziam forum ! Przemo .... black ty go nie pamiętasz ? jak na was srał ? jakie teksty walił ? wszedł posiedział 3 h i ranga na tym forum jestem wiecej niż wy a takiwłasniejestem po jakiego grzyba piszesz ? na wh grałeś to poco to kometujesz ;) ? normalnie smiać mi się chce z was . zero mózgu ... same mydło ...

Black siedzie na forum wiesz o tym ;) tylko tak się pytam mówiłeś że nie dajesz takim typom rang ? -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siedzisz na forum hahahah , śmieszne wbijam na forum patrze cb nie ma odwiedzam forum spoconego i widzę żę już 3.2 H siedziałeś tam masz ból dupy koleś że straciłeś range tylko płakać potrafisz i srać się do każdego w okół . Ogarnij się ;) Srałem to ja na Verke nie na starą szkole za przeproszeniem .

Naprawde masz coś z głową ziomek , chcesz wszystkim pięty utrzeć ale tobie to się tutaj nie uda pisz dalej w moich podaniach że jestem na NIE powód: Obrażam haha z 3 miesiące temu na GG , ja u ciebie miałem moda mieć zabawne dnia bym tam nie wysiedział , powiedz mi czemu spoconyyy ci sieć zabrał ?? Bo zobaczył jakim jesteś ...

Jak masz jeszcze jakieś żale że nie masz rangi to się przyjrzyj :

http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?t=4133

Hhahahahah ale żeś dowalił jesteś więcej ode mnie spójrz lepiej na kalendarz ziom , jak się nie znasz na kalendarzu to nie pisz że jesteś więcej ode mnie na forum jestem od ciebie więcej na forum o 12 dni . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sram na cb z góry ;) nie bede płakał ze nia mam rangi bo mnie to juz gówno obchodzi ;) dzieciaku o jakiej randze pier***** ? co spoconyy mi zabrał ? nic mi nie zabral ;) ty widac ze debil jesteś , blac nie zle ci te bachory napierdoliły w glowie ;d , umyj oczy jestem wiecej od cb na forum ty ku.. nie umiesz czytac ? H wiesz co to ? chyba nie ;) wiec radze ci sie cofnąć do przedszkola ;)

Widzisz black ? co zrobiłeś ? dałeś rangi takim debilom ? może verka cos zjebała ale rang takim typom nie dawała ;) ... przemo ty sie zamknij wreszcie i nie nabijaj postów ... byłes na tym forum 1 lub 2 miechy temu i masz range ;d wiec black cos ci sie przestawiło w głowie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku dołączyłeś :

2 września a ja 21 sierpnia pozdro elo dla venomka , jestem starszy od ciebie :**:DD

Black , spójrz na oczy zobacz on cie obraża itp , mówił że ma wywalone na starą szkołe moge ci ssa pokazać pózniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

starszy ? hah piszesz jak 10 letni dziecko ... nie rozumiem blacka ze daje range takiemu przyj**** , który obrażał cb , forum , serwery ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

umyj oczy jestem wiecej od cb na forum ty ku.. nie umiesz czytac ?

Heheheeheh.. Venom, beka.

Wybaczcie za słowa. Nawet walnijcie banem, ale Venom tak samo jak Mentos, to takie 2 licowe dziweczki. Od sieci, do sieci.

Przypomnij sobie dzieciaku (jestem młodsza, ale zachowanie się wiele różni - oczywiście po mojej dobrej stronie nie chwaląc się, czy coś), jak w sygnatury wpierdalałeś jakieś adresy innych sieci, na których miałeś opiekuna i wyżej. Jesteś kurwa zerem, tyle Ci powiem. Próbujesz się tu wybielić, a wszyscy wiemy, jak jest. Innych się czepiasz, a sam udajesz niewiniątko. Do innych lecisz, a sam porządnie zdania po polsku nie umiesz złożyć. Zdanie zaczynać małą literą, o ja pierdole ;___; . Nie wspomnę tutaj o znakach przestankowych i innych znakach interpunkcyjnych, o ile wiesz, co to jest xd

Miałeś dość tych szans, powinni Cię już dawno stąd wyjebać. Dziwię się, że Black jest dalej taki naiwny i daje rangi takim niedojebom (oczywiście z całym szacunkiem dla normalnych ludzi) przez co sieć dalej leci w dół. Nie będę tutaj jechała jak gimb po rodzicach, ale zastanawiam się, jak ludziom udaje się takie coś płodzić ... Dawać i liczyć linków na dowody do dupodajstwa tego zera. nie chce mi się liczyć.

Wybaczcie za słownictwo, ale jak takie coś widzę, to mnie kurwica bierze.

Blacku, życzę Ci, abyś wreszcie przejrzał na oczy ;/ Oczywiście z całym szacunkiem za stworzenie czegoś, co przez długi czas się trzymało i miejmy nadzieję, że dalej będzie się trzymać, ale looknij porządnie, zanim coś zrobisz. Sam sobie szkodzisz.

AVE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Venom, jesteś już zjechany, więc po co się dalej błaźnisz? W końcu ktoś nam dał wolną wolę i wolność słowa, nie jesteś tu nikim, więc wypowiadać się będę.

Nie płacz już tyle, bo powódź przez Ciebie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ktoś tu opowiadania pisze.

Venom o ile pamiętam, to jako z nielicznych dawał ub, teraz może ma mniej czas po prostu.

Zobaczymy czy będzie dawał te ub czy nie.

Koniec tego spamu i kłótni, bo warny się posypią.

Jak Black będzie chciał się wypowiedzieć, to to zrobi.

Tak jak pisałem na razie zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...