Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

sdc

Skarga na UBTeam

Polecane posty

Chciałem złożyć skarge na kolesia z UBteam a mianowicie na cZ!Te_rRr3k

napisałem prośbę o UB on napisał

Ban został wykonany 15:06 dziś(10.02) a screeny są z

15:06

15:10

15:09

15:09

15:06

Narazie bez ub

IPRZEMOI

napisal

Jak byś się przyjrzał zobaczyłbyś że ssy zostały zrobione w tym samym czasie ;)

Patrz na say i w jakim miejscu się znajduje :)

znowu nasz uBTeam

Nawet, gdyby to screeny były by z tej samej minuty, ewentualnie minute do przodu(sekundy)

Nikt tak nie ma tylko ty... No dziwne co?...

IPRZEMOI

Bo nie każdy ma taki wyjątek / wypadek .

Moim zdaniem należy się UB , haha ten obrazek to dobry :trol:xd

PimP517

O czym wy tu rozmawiacie. Wystarczy zobaczyć na ręce Poza tym ss 00000 kropka przez podłogę.

-=Rush3r=-

SS nie był przerabiane to jakiś inny błąd (przynajmniej mi się tak wydaje , raczej by nie potrafił dopasować odpowiednio rozmiaru do reszty ss , ale kto wie ?), Skąd wiem ? wystarczy zobaczyć rozmiar każdego ss , wszystkie 5 mają ten sam rozmiar gdyby coś było przerabiane to automatycznie ss 0000 miało by inną wagę . Ale to zostawiam dla UnBanteam ! Oficjalnie wygląda to jak przeróbka screanów.

Rozmiar - każdy ScreenShot musi mieć ten sam rozmiar. Nieraz jest wyjątek, gdy ktoś sprawdza coś w konsoli i zrobi się jej zdjęcie, ale to bardzo rzadko się tak zdarza, z reguły rozmiar musi być ten sam. Ss różniący się rozmiarem od pozostałych był przerabiany.

Skompresowany - każdy SS powinien mieć inny nr skompresowania. W innym wypadku wiemy co się stało

Zmodyfikowany - każdy SS z reguły powinien mieć ten sam czas modyfikacji. Niestety nieraz się one różnią w zależności od ustawień systemu, lecz różnią się zazwyczaj o 1-2 sekundy, rzadziej- do 10 min.

CRC32 - tu już nie ma wątpliwości. Wszystkie SS'y muszą mieć inny numer CRC32. Jeśli są te same to znaczy, że ss'y są te same (tylko pod inna nazwą) lub coś w nich było "kombinowane". Powtarzam: nie ma dwóch takich samych SS'ów i CRC32.

to co ma być wkoncu UB czy nie UB bo UBteam ten koles pisze ja tam napisalem juz a gowno za przeproszeniem napisal.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego drogi to należy do UnBamTeam . Ja tylko się wypowiedziałem jak ja to widzę więc musisz poczekać aż ktoś z ubteam napisze . Np cziterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziales ze rusher w mojej prosbie napisal ze mogą być czasami takie zmiany ?? nie ogarniasz ?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale UbTeam nie musi się słuchać , ani nie musi czytać tego co napisał rusher , podkreślam Nie musi ale jesli chce to może :) więc nie sugeruj się tutaj rusherem , to ubteam daje ci ub i decyduje czy ci go dać czy nie :) Nie żebym coś do ciebie mam ale po prostu taka prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...