Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

sdc

UB Sdc

Polecane posty

Twój nick z gry: sdc

Twój SteamID: STEAM_0:0:1773813693

Twoje IP:

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 10.02.2014 - 15:06:56

Powód bana: Wstaw ss'y

Link do screenów: http://speedy.sh/Fj7me/SS.rar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak byś się przyjrzał zobaczyłbyś że ssy zostały zrobione w tym samym czasie ;)

Patrz na say i w jakim miejscu się znajduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O czym wy tu rozmawiacie. Wystarczy zobaczyć na ręce Poza tym ss 00000 kropka przez podłogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SS nie był przerabiane to jakiś inny błąd (przynajmniej mi się tak wydaje , raczej by nie potrafił dopasować odpowiednio rozmiaru do reszty ss , ale kto wie ?), Skąd wiem ? wystarczy zobaczyć rozmiar każdego ss , wszystkie 5 mają ten sam rozmiar gdyby coś było przerabiane to automatycznie ss 0000 miało by inną wagę . Ale to zostawiam dla UnBanteam ! Oficjalnie wygląda to jak przeróbka screanów.

Rozmiar - każdy ScreenShot musi mieć ten sam rozmiar. Nieraz jest wyjątek, gdy ktoś sprawdza coś w konsoli i zrobi się jej zdjęcie, ale to bardzo rzadko się tak zdarza, z reguły rozmiar musi być ten sam. Ss różniący się rozmiarem od pozostałych był przerabiany.

Skompresowany - każdy SS powinien mieć inny nr skompresowania. W innym wypadku wiemy co się stało

Zmodyfikowany - każdy SS z reguły powinien mieć ten sam czas modyfikacji. Niestety nieraz się one różnią w zależności od ustawień systemu, lecz różnią się zazwyczaj o 1-2 sekundy, rzadziej- do 10 min.

CRC32 - tu już nie ma wątpliwości. Wszystkie SS'y muszą mieć inny numer CRC32. Jeśli są te same to znaczy, że ss'y są te same (tylko pod inna nazwą) lub coś w nich było "kombinowane". Powtarzam: nie ma dwóch takich samych SS'ów i CRC32.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poogladajcie te ss'y .... Nigdzie nie ma sladów przerabiania... moim zdaniem UB sie należy ^^

a ta kropka na podłodze hm... wątpie aby w csie były jakieś KarłowateTT.. Raczej wszystkie modele są większe ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale z tego co ja widzę kolega ma wh ... ? Na Screenach widać ze ma ręce przezroczyste ? są takie rodzaje wh ze tylko widać graczy przez ścianę [Żywych] , nie widać modeli ścian czy innych . Jak ma kontakt z innym graczem to nie będzie widać WH ...Moim Zdaniem nie powinno być UB Ale to nie moja decyzja :) Na ss 0003 Wyraźnie widać przezroczyste ręce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...