Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

reus

Skarga na Opsiq

Polecane posty

Mój Nick w grze: foxjus;x

Nick Admina/Gracza: Opsiq

IP oskarżonej osoby: Jest mi nie znany.

Steam ID oskarżonej osoby: Również jest mi nie znany.

Data,godzina, mapa zdarzenia: Teraz.

Opis Sytuacji:

Z niewiadomych powodów dostałem bana pod pretekstem "Mowie nie bij to nie bij". Składam skargę, ponieważ nie znam wykorczenia w regulaminie: "Mowie nie bij...". W moim przypadku miałem prawo nie usłyszeć jego słów ponieważ słuchałem muzyki oraz nie mam ochoty słuchać dzieciarni na serwerze.

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: Wycinek /// Brak HLTV na serwerze ...

O co prosisz: Proszę o ub, a ewentualnie ukarania tego "admina".

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Banned by Admin: Opsiq

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Cs-StaraSzkola.pl

[AMXBans] Reason: 'Mowie nie bij, to nie bij'

[AMXBans] Duration: '30 minutes'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

[AMXBans] Your IP: '89.231.248.186'

[AMXBans] ========================================

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak colin pisze

Dom mi napisal ze bijesz na ziemi

Upominalem raz-drugi-trzci a Ty nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opsiq, Potwierdzam to ponieważ byłem w tym czasie na serwie tylko że pod innym nickiem bo grał braciak i to była prawda. Ban słuszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czekajcie czekajcie ....

Ja nawet nie byłem człowiekiem ?? Mówię że zabiłem typka jako zombie, a podany "Opsiaq" niby go bronił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale dobrze wiesz że nie ma HLTV na serwerz i że nie mam w jakikolwiek sposób udowodnić swoją niewinność, ale proszę cię nie ośmieszaj się chociaż by i tutaj.

Nie dość, że zachowujesz się na serwerze w sposób arogancki i uważasz się za byle kogo to jeszcze próbujesz się wywinąć w tej skardze, ponieważ mój temat został zle zinterpretowany przez innych forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie osmieszaj sie typie.

Nie znasz regulaminu i tyle.

Jak sie nie podoba to nie grak.

Stworz lepszy serwer i szukaj sb takich admow jakich chcesz

Sa swuadkowie ktorzy mowia, ze tak bylo a Ty sie wymigujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja coś jeszcze dodam, Opsiq co Ty sobie jaja robisz człowieku ? ja nie rozumiem po co Ty masz kolego admina jak ktoś wezwie, żeby admin poprawił kampe to Ty masz to z przeproszeniem gdzieś... Graczy z serwera ubywa, dlaczego ? bo dziecko ma admina i ukrada materiały, które nie są jego. Nieraz jak zauważę to na początku budowania zajmuje bardzo dużo materiałów i jak już nie zdąży zbudować to sobie bierze z dołu materiały które zajął i nie zniknęły i dokłada je sobie i ma bardzo długie kampy, które najlepszy gracz, który buduje najlepiej takiej by nie zbudował. Później gracze do niego nie chodzą i idą do jakiegoś gracza do kampy (w trakcie, gdy idą) i ich banuje za cele, nie rozumiem tego dziecka, założę się, że nawet nie przeczyta tej odpowiedzi do końca

JA SIĘ ZGADZAM JAKNAJBARDZIEJ Z AUTOREM TEMATU OPSIQ POWINIENEN OTRZYMAC KARE A NAWET POWINNISCIE ODEBRAĆ MU ADMINA CO TO ZA ADMIN CO NIE PRZESTRZEGA REGULAMINU NIE WIE JAK NAPISAĆ POWÓD TYLKO PISZE JAKIEŚ BZDURY A NIE PRAWDZIWIE NIE NAPISAŁ TEN ADMIN NAWET 1 SENSOWNEGO POSTA TYLKO PISZE CAŁY CZAS JAK DZIECKO BO NIM JEST...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NOTICE Ty się w ogóle nie odzywaj na tym forum...

Nie znasz regulaminu

3x podanie na adma w ciągu jednego tygodnia?

A po 2 sam jesteś dzieciak..

Widać nie nadajesz się na admina skoro go nie dostałeś :)

A po 3 ziomek zero kultury masz :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahahha teraz dojechałeś nie umiesz rozpoznawać kto jaki jest kolego Ty nie powinieneś nic pisać na tym forum i jak to napisałeś "oddzywać" buhahahahaha chyba pisać nie mów tak, że nie zna regulaminu no raz przeklnął bo nawet mi to pisał na steamie ale się wkurzył na Ciebie i to tylko ten jedyny raz a Ty twierdzisz, że robi tak cały czas bo uzasadniłeś tak swoją wypowiedź..., ja jakoś z nim grałem i jest spoko zna regulamin i przyjmij słowa krytyki a nie spamuj pod każdś wypowiedziom. No i jak mówiłem nie przeczytałeś nawet tamtego posta z moim autorstwem powinienieś dostać już dawno bana na forum za to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opsiaq ty masz tutaj najmniej do gadania. Oczekuje na ponowną wypowiedz Creepa oraz Colina, ponieważ zle zinterpretowali moją skargę.

A co do wcześniejszych postów ...

Opsiaq ja ci nie wierze, że ty masz te "18" lat. Twoje wypowiedzi nie mają kompletnie sęsu. Próbujesz się bronić jak możesz, ale ci to nie wychodzi. Tak jak mówiłem już wcześniej twoje aroganckie zachowanie wobec graczy na serwerze, nie występuje tylko tam.

Proszę kompletną administrację o osądzenie tej sprawy.

@@ Opsiaq: Apropo nie mam zamiaru zmieniać serwera z twoich pobudek. I oj dobrze znam regulamin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1 naucz sie czytac, bo mam 15 lat mózgu

Po 2 na poczatku jest napisane ze jest ti skierowane do NOTICE

Zamknijcie ten temat bo tylko spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...