Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Break.

Propozycja by -=rush3r=-

Polecane posty

Witam,

Otóż sprawdzając wymogi na Admina , a na grafika czy też kogoś innego szczerze to najłatwiej można dostać Admina , a przecież Admin serwera to poważne zajęcie i tutaj powinno być trudno dostać taką funkcję proponował bym zmienić warunki rekrutacji na Admina serwera np na takie:

Wymagania na admina

1. Zasady ogólne

-Tytuł tematu: Admin - [nick]

-Przed złożeniem podania zapoznaj się z wymogami!

-Każdy może wyrazić swą opinię - wypowiedź musi składać się co najmniej z jednego zdania, posty typu "tak", "nie" będą nagradzane ostrzeżeniami.

2. Wymagania

- Wiek minimum 16 lat

- Minimum miesiąc przegrany na serwerze

- Minimum 50 postów na forum

- Duża aktywność na serwerze jak i forum.

- Musi wyróżniać się kulturą, oraz znajomością na serwerze

- Niezbędna jest znajomość AMXX ( podstawy)

- Jeżeli skłamiesz w podaniu od razu zostaje odrzucone

- Jeżeli składasz notorycznie podania zostaje odrzucone (minimum co Miesiąc)

- Zaangażowanie w dany serwer i forum (np. kilka zaproszonych osób na forum)

- Posiadanie kultury osobistej

- Dawanie przykładu innym graczom

- Posiadanie min. 30 sensownych postów na forum

- Każdy admin ma obowiązek wpłaty - Niezdolność do opłacenia składki skutkuje natychmiastowym odebraniem praw admina na serwerze

- Mile widziana reklama sieci.

Jeśli spełniasz każdy z powyższych pkt, możesz złożyć podanie o admina.

Jeżeli nie spełniasz wymagań podanych wyżej, nie składaj podania ! Podania, których autor nie spełnił wymagań będą ignorowane, zamykane.

3. Wzór podania

Imię: 

Twój nick: 

Ile masz lat: 

Ile grasz w cs`a: 

Jak długo grasz na naszych serwerach: 

Czy masz admina na innych serwerach: 

Co chciałbyś wprowadzić na naszym serwerze jako admin: 

Doświadczenie w administracji serwerem: 

Znajomość amx w skali od 1do 10: 

Masz steam ?: 

Posiadasz działający mikrofon: 

Bedziesz nas wspierał finansowo?: 

Płacisz SMS, przelewem: 

Dlaczego ty?: 

Coś od siebie: 

Kontakt GG lub inny kontakt : 

Skala znajomości AMXX:

1 - nie wiesz co to amxx

2 - wiesz mniej więcej co to amxx, ale nie rozumiesz jeszcze o co w tym chodzi

3 - orientujesz się w amxmodmenu

4 - umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu

5 - umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend

6 - umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary

7 - umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary i masz małe doświadczenie w edycji pluginów

8 - umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary i masz spore doświadczenie w edycji pluginów

9 - umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary, umiesz także pisać proste pluginy

10 - umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary, umiesz także pisać skomplikowane pluginy(amxx nie ma dla cb tajemnic)

Każdy Admin jest zobowiązany do przestrzegania regulaminu!

Traktowany jest jak zwykły gracz!

Obowiązują go te samo kary!

Nie stosowanie się do powyższego wzoru będzie karane ostrzeżeniem.

4. W razie akceptacji:

Kontakt z Opiekunem Danego Serwera poprzez Prywatną wiadomość na Forum oraz gadu-gadu.

W tytule wiadomości piszesz Admin - [nick]

W wiadomości podajesz link do tematu oraz dane do administratora - Nick wraz z hasłem (nonsteam), lub SteamID (steam/nonsteam)

Ok więc tak dałem tutaj gotowe znów ułatwienie dla H@ oraz J@ czy tam moderatorów . Przygotowywałem to kiedyś dla innej sieci jeszcze jak byłem h@ , edytowałem tylko kilka rzeczy myślę że wymagania typu 16 lat na admina to jest bardzo dobre po przecież W regulaminie serwera trzeba mieć 16 lat by mikro używać , a admin który ma 14 lat ? Powinien używać mikro ? Raczej nie do tego 14 latek raczej nie będzie wpłacał bo ma jeszcze w głowie zabawę z kolegami .

Mam też kilka innych pomysłów które podam wkrótce .

Edit 1 :

@down

Te twoje wymagania są kosmiczne. Jestem na NIE

za mało byłoby adminów ..

Po za tym, co mają posty na forum do serwera ?:)

Chcem wyższą range na serwerze, nie na forum :...

Lepiej mieć 30 adminów w wieku od 14 do 16 roku życia ? Czy mieć 10 ogarniętych od 16 do iluś tam ?

Do tego wymagania na Admina moim zdaniem są dobre ponieważ gdy gracz ma już na forum te 50 postów to raczej będziesz go kojarzył tak ? I będzie już troszkę znany chodzi tutaj o to by dać się poznać . Ja złożyłem podanie mając 1 post i aktywność zaledwie 20 minut. Znasz mnie nie , a jednak dałeś na Tak , a skąd wiesz czy nie zrobię czegoś głupiego i nie zacznę reklamować na serwerze jako Admin ? albo coś innego ? A tak wbiłbym z 50 postów (sensownych) to już byś mnie kojarzył prawda? TO tylko moja propozycja ale co z tym zrobicie to już nie mój interes . Chcę tylko pomóc bo tak jak w podaniu napisałem , spodobała mi się ta sieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te twoje wymagania są kosmiczne. Jestem na NIE

za mało byłoby adminów ..

Po za tym, co mają posty na forum do serwera ?:)

Chcem wyższą range na serwerze, nie na forum :...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobrze ,że byłoby mało adminów ale chociaż ogarniętych nie wiesz jak jest na bf bo na nim nie grasz !!! Ja,Swak,Zabijaka,Xeo sami byśmy wystarczyli.Ciągle jakiś z nas jest.Moim zdaniem te wymagania są dobre co napisał Rush

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak . Mniej więcej jest spoko to . Ale wiek można obniżyć 14/15 lat . Bo jakbyś nie zauważył to Ci co mają 16 nie zawsze chcą admina tylko idą grać gdzieś indziej bo wolą nie płacić jak są jakieś debile co na wspomagaczach grają . I ze niby ci co maja 14 nie placa ? Mają przeważnie kase na koncie w telefonie na wysłanie wiadomości a jak nie to jest u nas opcja "reklamy" . to jak nie mają kasy robią reklamy sieci tyle ile nakaże H@ serwera . Następne podanie po miesiącu ? To rozumiem jest żart ? Tydzień wystarczy lub max 2 ale nie miesiąc chłopie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...