Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

LPS

"żałosne"

Polecane posty

Tym razem się nie witam bo nie będę tu wiecej grał a więc napisze co myślę o tej serwerowni "guwno i jeszcze raz guwno" Banowane za obrazanie admina na 1 dzien to zaduzo to spoko za napisanie słów "Bo sa tu debile i nie mysla" dostaje sie bana to pozdro i to jeszcze "obrazasz notorycznie" to spoko i to jeszcze nikogo nie obrazilem tylko napisalem kolesiowi co mysle na o ludziach ja tu graja to spoko serw nie no nie moja wina ze tu graja takie bezmogwi hahah nara zycze wam abyscie jak najdluzej utrzymali to "guwno"

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Banned by Admin: [sS]DomeL

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.twoja.com

[AMXBans] Reason: 'obrazasz notorycznie od debili ogarnij sie'

[AMXBans] Duration: '30 minutes'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

[AMXBans] Your IP: '178.42.195.74'

[AMXBans] =======================================

1 slowo a nie którzy napierdalaja ciagle co runde jak padna i klna od kurwa itd ....

2 ogarnietych adminow to Zabijaka i Cziter i tyle dziekuje milo sie gralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bana dalem ci za obraze graczy zwracalem ci uwage a ty nic z tego sobie nie robiles.Dalem bana ci na 5min zebys ogarnol sie a ty nie wiec dalem bana za aktywnego "tylko" na 30min zrobilem wyjatek..A co do twoich slow to naprawde nie bede za tb plakac nie ty to nastepny gracz przyjdzie.Wiec narazie milo sie z tb gralo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ty mi nie dałeś zadnego bana na 5 min ;d ale oj tam na razie jednak zostane bo nie ma serwa fajnego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...