Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

DominicToretto

dominic x3

Polecane posty

Twój nick z gry:DominicToretto

Twój SteamID: STEAM_ID_LAN

Twoje IP:31.182.189.165

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):23:12 , 05.02.14

Powód bana: wstaw ssy na forum

Link do screenów: http://www.speedyshare.com/D2F8Q/dominic.rar

ile jeszcze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czysty..

Znów jakis admin banuje za nic.... ahh... ,SuperSutener miales pewnosc ze ma cheaty ?? Pewnie nie zabił Cie i zryłes sie i tyle.... ha :trol:

Nie potrzebnie banujesz tą osobe.. Mial juz robione wystarczajaco duzo ss ,nic nie ma po prostu ma skila roznie to bywa ,a wy myslicie ze odrazu ma cheaty.. Ludzie ogarnijcie sie troche (admini niektorzy ) Zazdroscicie skila czy jak ? Nie rozumiem was ,Ja tez dostalem bana,szło mi dobrze mialem skila to za nic perma dostalem , i co jestem niewinny ,a ss mi nie zrobiono !...

Odrazu ostrzeznie ej ? bez przesady !!No ale gracz tez ma prawo sie wypowiedziec co nie ? Dzieki za ostrzezenie ale nie potrzebnie to zrobiles ,poniewaz banuja admini nie sprawiedliwie,odrazu nie przemyslanie..Tez zostałem wyjeb..any ale nie do konca walcze ,z moim tematem tez !

Nie powinno byc tak...

Ps. Nie musisz bronić kolegów ,taka prawda z tym co sie dzieje na serwie ,z adminami co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troche głupia zasada ze gracz nie moze sie wypowiedziec. Czasem gracze wiedza to czego nie wiedza admini i to moze sluzyc za rade. Ale widze ze wszechwiedzacy moderatorzy nie przyjmuja tego.

Dzieki za UB, mam nadzieje ze juz nie bede musial skladac podan. Bo przez 3 dni 3 razy zbanowany to troche smieszne, przy tym 2 razy przez admina ktorego runde wczesniej zabilem. Jezeli nie umie przegrywac to niech sie nie msci banami... poprostu niech wylaczy gre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...