Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

AIFAM

AIFAM UB

Polecane posty

Twój nick z gry: AIFAM

Twój SteamID: STEAM_ID_LAN

Twoje IP: 89.229.25.198

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): Dzisiaj 10min temu

Powód bana: Niewiem,pewnie czity jak wstawic ss

Link do screenów: BRAK

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin Winiar.

[AMXBans] You are permanently banned.

[AMXBans] Banned Nickname : AIFAM

[AMXBans] Reason : ' Wstaw screeny na cs-staraszkola '

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-staraszkola.pl

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_ID_LAN '

[AMXBans] Your IP : ' 89.229.25.198 '

[AMXBans] ========================================

Siemanko ludzie :)

Dostałem bana perma i podobno mam wrzucic ss ,spoko wrzuce ale nie zrobiono mi ich..

Szukalem po kazdym folderze w cs'ie ,w cstrike bylem 100razy i niema ,o co chodzi pomocy!!!!

Pomozcie mi chcce grac a pozatym ,watpie zeby mi zrobiono ss'y bo nie mam ich w zadnym w folderze!

Chcialem dodac co to za admin czy vip jak banuje za darmo i nie robi ss ,za kogo sie on uwaza!!! i za kogo on mnie uwaza ?hmm!!?Tacy ludzie nie pownni miec takich dostepnych opcji,tylko doswiadczeni np Ja.

Prosze o szybkie ub :)

Ps.prosze powiedzcie temu "WINIAROWI" zeby sie nauczyl poslugiwać amx!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego ssy zostały zrobione , Proxy kazał mi ciebie sprawdzić to sprawdziłem i poleciały ss . Proszę o wstawienie ss' ów :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wstawienie ss' ów :]

Spoko wstawiłbym jak bym mial! Chyba jasne to jest co ?Kolego a ja Ciebie prosze zebys ty wstawił ss bo ja ich nie mam ,i przy banowaniu mnie nie wyskoczylo mi ze robisz mi snapshoty ,kolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jak mam to zrobic jak ich nie mam ej !? Duzo razy mam pisac o tym? Myslicie ze klamie? Nie..

Winiar moze na swojego kompa zrobiles ss ,kurw! za chiny ich nie mam nie rozumiecie ?

Kiedys tez tak mialem,i nie odbanowali mnie na innej sieci serwerow wkurzylem sie bo za nic dostalem bana,teraz nie dam sie wyjeb..c ,prosze Winiar sprawdz czy Ty masz te ss bo ja ich naprawde nie mam !

Chce grac rozumiecie ?

Ludzie jak bym mial te jeba...e SS to bym je wstawił omg tysiac razy wstawialem i zawsze okej bylo, naprawde ich nie mam ,pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem ? Rzeczywiscie mam ,bo kurw ! nie zrobiono mi ss ,ja pierd.. irytuje juz mnie to , Jestem pewny ze admin nie zrobił mi ss ,a powod dał wrzuc ss , widzialem w poprzednich tematach ,tez nie robiono ss a banowano ,napewno macie jakiś dostep do tych ss ! .. Nie mam ich ,mialbym odrazu by były wrzucone a tak musze sie gryźc z wami ,uswiadamiac wam ze nie mam ich ,chyba ich nie wyczaruje hm?

łatwo napisac brak ss brak ub , z dup se wezme chyba te ss..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jo ? http://www.cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?t=4711 <--- tu tez zrobil? ,haha ,nie tylko Winiar nie robi ss ;)

Mam problem i powazny ,bo dostalem bana za kurw za nic rozumiesz? Nie mam tych ss za chiny ,na bank mozecie sprawdzic gdzies to ze nie zrobiono mi ich !..

Gdybym mial robione ss by wyskoczyla tam ze 3 snapshoty mi zrobil czy nawet 5 dla pewnosci ani jednego nie mam ,o co tu kurw chodzi !

Co z tego ze jest powod wstaw ss? Na moje moze byc Cheatty czy obojetnie co ,o to chodzi ze nie zrobiono mi nawet ani 1 ss ! !!! ://://

I co z tego ze jest powod wstaw ss ,a gdzie to jest napisane ze musialy byc zrobione co !?!? NIGDZIE!!! Po 1 mogły byc zrobione ,po 2 nie musial ich robic ! NA BANK ICH NIE ZROBIŁ NO KURW.. LUDZIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty jak masz już coś powiedzieć to czytaj do końca ;)

http://www.cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?t=4711

Chyba napisałem "Rzeczywiście. Admin screnów nie zrobił. Poczekajmy aż się wypowie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toć mnie nie obchodzi co napisales ,obchodzi mnie to ze nie zrobiono mu ss ,nie tylko jemu ,i teraz mi inny admin ale to tez sie zdarza nieprawdaz? Jestesmy ludzmi !

No napisales tak i co z tego ? Nie obchodzi mnie to czy tam wiesz co wypowie admin ,wazne ze nie zrobił tych ss co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak zgadzam sie ,ale to nie wyklucza ze nie zrobił ss ,SS to podstawa moim zdaniem przy banowaniu... ,naprawde wstawił bym seryjnie bracie ,mowie Ci prawde ,nie robie z siebie niewiadomo kogo ,naprawde nie mam ich,Podoba mi sie serwer ,atmosfera,chce dalej grac,gralem czysto,nie zawiodlem ,i nie zawiode,dam sobie reke uciac ze nie zrobiono mi ich naprawde.. ,musze grac na nim :)

Uwierz mi naprawde nie mam ich ,naprawde nie zrobiono mi ich..

Jest bardzo dziwna sytuacja ,i napięta z mojej strony ,zbanowany zostałem za niewinnosc? nie moze byc tak..!I ta sytuacja nie wygląda najlepiej ale naprawde nie mam ich naprawdę!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AIFAM, Ssy były robione. Wstawisz będzie ub chyba że proxy inaczej zadecyduje. Koniec spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...