Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

cZ!Te_rRr3k

[Wywiad]#Mentos

Polecane posty

Redaktor:Witam. Z tej strony Redaktor Gazetki. Chciałbym przeprowadzić z tobą wywiad. Masz może ochotę?

#Mentos:No tak

Redaktor:Wspaniale. Standardowe pytania na start: ile masz lat?, gdzie mieszkasz?, jakie masz zainteresowania?

#Mentos:Noo :D Mam lat 15 i mieszkam na Śląsku . Interesujące się piłką nożna i także grafika

Redaktor:Ahh, każdy z tą piłką nożną :D. Trenujesz, lub trenowałeś w jakimś klubie?

#Mentos:Nigdzie nie trenowałem ;) . Tylko sobie gram na orliku i chodzę na mecze

Redaktor:Wspomniałeś również o grafice. Tworzysz jakieś prace?

#Mentos:No dopiero się uczę , ale już mam parę prac na moim koncie

Redaktor:Powodzenia w tworzeniu grafiki :). Kolejne pytanie jak dowiedziałeś się o naszej sieci?

#Mentos:Kolegą polecił mi zainstalować counter strike , to wiec zrobiłem to i jeszcze się interesowałem kiedyś paintballem ;) . To szukałem sobie serwa o modzie PB i skopiowałem pierwszy lepszy serw który nazywał się Cs-staraszkola[PB] . I tak zaczęła się era Mentosa na cs-stareszkole :D

Redaktor:Heh . Skąd pomysł na aktualny nick #Mentos ?

#Mentos:Znudził mi się ten nick stary czyli Master i poprosiłem chyba Kaen albo Venom , żeby mi pomogli wymyślić nowy nick

Redaktor:i jak widać padło na Mentos :). Przejdźmy dalej Jak zaczęła się twoja przygoda z cs'em ?

#Mentos:ho ho :D To przypadkowo zobaczyłem u kuzyna jak to gra i jak wróciłem do domu to od razu włączyłem kompa i szukałem tego cs'a

Redaktor:to Dziękujemy kuzynowi

na Forum ostatnio awansowałeś na range Junior Admina . Myślisz, że dobrze się w niej sprawowałeś?

#Mentos:No wiem , że awansowałem na rangę J@ , ale krótko było , bo ktoś się nam włamał do ftp . Myślę się dobrze się sprawowałem się i chętnie nadal chciałbym mieć tą rangę

Redaktor:Miejmy nadzieje, że znów dostaniesz ową rangę. Miałeś już swoją pierwszą miłość?

#Mentos:heheczki >.< . Nie miałem , ale może za nie długo będzie moja pierwszą miłość i może po informuje was kiedyś jak będę miał dziewczynę ;3

Redaktor:No to czekamy na informacje

Kim chciałbyś zostać w przyszłości?

#Mentos:Batmanem xd . Nie no żartuję :D . W przeszłości chciałbym być kucharzem lub Informatykiem a dokładnie grafikiem

Redaktor:Chciałbyś coś zmienić na sieci?

#Mentos:Tak . Chciałbym na pewno zmienić styl i dodać jakąś nową rangę .

Redaktor:Również chciałbym zmienić styl:). Chciałbyś aby ktoś został zdegradowany, lub, żeby ktoś awansował ?

#Mentos:Z zdegradowany to nikt , ale chciałbym , żeby ja awansowałem na rangę J@ , a Venom lub TakiWłaśniejestem awansował na moderatora

Redaktor:jak oceniasz obecnie panującą atmosfere na starejszkole?

#Mentos:No wesoła :D Na shoutboxie dużo piszemy i śmiejemy się byle czego xd . Tak ogólne tak trochę cicho i prawie pusto

Redaktor:Chciałbyś na koniec kogoś pozdrowić?, drugiej takiej okazji już raczej nie będzie

#Mentos:No chciałbym moich ulubionych kolegów czyli Venoma i Kaena ;3 i także chciałbym pozdrowić i całą ekipę z cs-staraszkola.pl

Wywiad Został przeprowadzony przez cZ!Te_rRr3k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...