Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Pirek

Skarga na KupMi A|R|A|B|A

Polecane posty

Mój Nick w grze: Pirek

Nick oskarżonego: KupMi A|R|A|B|A

IP oskarżonego: nie mam

SteamID oskarżonego: nie mam

Data,godzina,miejsce zdarzenia: 02.02.14r

Opis sytuacji: Notoryczne rashowanie ze strony ze strony tt jak i również ct wszystkich nagranych nie mam tylko tego gracza, mimo powtarzania parę razy by zaprzestał rashowania, on wszystko olewa i dalej to samo.

Ewentualne dowody w postaci ss/demka: Demko http://www.speedyshare.com/2VywY/demko.rar

O co prosisz: O jak najdłuższego bana dla gracza, mimo upominania dalej robił swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój Nick w grze: amsterdam

Nick oskarżonego: oZ:5!Yz#

IP oskarżonego: nie mam

SteamID oskarżonego: nie mam

Data,godzina,miejsce zdarzenia: 03.02.2014 - 00:22:05

Opis sytuacji:Zostalem zbanowany jak spalem prosze zebym mugł wejsc na serwer

:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahhaha dobyło dobre :)

[ Dodano: 2014-02-03, 12:23 ]

PS : Ale na tym serwerze ludzie wymyślają ... Jak mam nie rashować jak gram z klawiszem czy smokiem albo hardcorem oni rashuja a ja nie będę grał z nimi bez rashu bo to nie jest żadna przyjemność . Na nich kur** nie nakablujesz ale jak ja odpowiadam rashem to już 100 postów że rashuje nagminnie ... Szkoda gadać z takim te******* jak ty Pirek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahhaha dobyło dobre :)

[ Dodano: 2014-02-03, 12:23 ]

PS : Ale na tym serwerze ludzie wymyślają ... Jak mam nie rashować jak gram z klawiszem czy smokiem albo hardcorem oni rashuja a ja nie będę grał z nimi bez rashu bo to nie jest żadna przyjemność . Na nich kur** nie nakablujesz ale jak ja odpowiadam rashem to już 100 postów że rashuje nagminnie ... Szkoda gadać z takim te******* jak ty Pirek

Napisałem w skardze że obie drużyny rashowały ale tylko ciebie miałem nagranego jak to robisz więc sory winnetou. To że inni rashują nie znaczy że ty też musisz wy rashujecie ja nie tylko ciągle wam zwracam uwagę żebyście tego nie robili a ponieważ macie mnie w dupie tak to się kończy mam nadzieję że zrozumiesz treść tego postu nie jak poprzednio i nie wyzywaj mnie bo źle na tym wyjdziesz chłopcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...