Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

cZ!Te_rRr3k

Teraz z Dowodem ;]

Polecane posty

Mój Nick w grze: GoldenSton

Nick Admina/Gracza: TakiWłasnieJestem

IP oskarżonej osoby: --

Steam ID oskarżonej osoby: --

Data,godzina, mapa zdarzenia: fy_snow, 12:15-12:20

Opis Sytuacji: Gramy, ADMIN wchodzi. Nie reaguje na prośby zbanowania rashujących graczy. na chacie był spam, więc na u@ pewnie jeszcze więcej :). Tak jak wspomniałem nie reaguja, nie banuje. Sam rashuje i tym razem mam krótki dowód ;]

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: http://speedy.sh/Wub86/Admin.dem

O co prosisz:Degradacje, ponieważ to nie 1 raz

PS. Na demku widać x1 Rash. Więcej nie udało mi się nagrać, ponieważ jak mnie zobaczył od razu wyszedł z serwera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku lagowało mnie i tp 1 raz zrobiłem (przez przypadek) a raszte na kosie lecialem a tak wgl czemu ty się na mnie tylko uparłeś na CodModzie było źle i tutaj też specjalnie z CodModa przeszedłeś na PB :o a gdzie moje ip? przeczytałem że Rash robią ale zanim zbanowałem to mnie kikło.. Sam rash robisz a sadzisz się do innych :facepalm:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uparłem się na ciebie, bo jesteś adminem i powinieneś dawać przykład. Miałem na tym serwie Admina i jakoś mi się "przypadkowo" nigdy takie coś nie zdarzyło . Na demku widać, jak rashujesz więc się nie wywiniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma wszystko i ma to jak udowodnić ,a co do admina on chyba go używa kiedy chce .Banuje jak mu się podoba raz tak ,a raz inaczej ,a powód ten sam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...