Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Colin ;P

SpoconYY

Polecane posty

Mój nick : Colin ;P

Na kogo składam skargę : Moderatora SpoconYYY

Dlaczego: Wszystko jest w tym temacie . Mi dał warna za kulturę a sam nie jest święty. Wyzywał mnie i Bl00dego do tego używał przekleństw . I no wywyższa się.

O co proszę: proszę o ostrzeżenie 1/3 lub 2/3 i warna +1

http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?p=22920#22920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wyzywałem ? ty sam pierwszy napisałeś ,że jestem nie ogar . A bloodego to ty nie broń bo on wyzywał cała tą sieć ,że to gówno jest pisał co chciał i dostał bana . Ty zaczynasz kogoś wyzywać później tobie ktoś napisze ,że dziecko jesteś to odrazu płaczesz i powód do skargi ? . I ty obrażasz Verke ,która była tu kimś ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga dobrze napisana myślisz że masz Moderatora i jesteś jakiś lepszy?

A co do wh Grałem i co z tego bo nierozumiem cię albo ten tekst "Ty nie wiesz o co chodzi bo jesteś na tej sieci 1 miesiąc i grałeś na wh i myślisz ,że ci wszystko wolno /spocony" Niewiem po co ci dali Moderatora :o

Dali mi moderatora po to bo każdy wie tu prawie ze jestem ogarnięty i już mam po raz 3 moderatora i nie jestem złym moderatorem . Chodzi mi o to ,że jesteś krótko na tej sieci i mało wiesz a się wtrącasz . Ja nie wiem po co tobie dali admina na pb pewnie nadal grasz na wh chociaż masz admina . Dam Ci rade nie wtrącaj się w nieswoje sprawy ja się nie będę wtrącał w twoje ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde Spocony kiedy przykład dajesz innym userów ?? Colin ogarnij się i zachowuj się na twój wiek , a nie piszczeć skargi jak małe dziecko o byle co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napisałem ją dlatego bo pisał, że ja byłem nie ogarniałem moda co jest nie prawdą bo na mnie żadnej skargi nie było bo nie wyzywałem nawet jeśli wyzywano mnie . A on tak i to mi się nie spodobało . Gdyby nie napisał, że jestem "nie ogar" skargi by nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisal ze jestes nie ogar i o to skarge skladasz wlasnie teraz wykazales jaki jestes nie ogarniety ;D

Ty wyzywales administracje i stracies rangi a teraz o byle gowno skladasz skarge???

Spoconyyy to najlepszy mod na tej sieci on i verka byli ogarnieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GDYBY TEGO NIE NAPISAŁ OLAŁ BYM RESZTĘ RZECZY, KTÓRE MÓWIŁ NA MNIE. Teraz zrozumiałeś ? Kiedyś może był. Teraz tak patrze i wątpię .

Ok colin widze ,że Cie to bardzo uraziło ,co napisałem na Ciebie . Więc sory za to ,że napisałem ,że jesteś nie ogar /spocony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...