Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

TakiWłaśnieJestem

Powrót rang!!

Polecane posty

haha to teraz napisałeś . Wyzywałeś cała administracje całą sieć ta i verka cie za to zbanowała bo ty i twój przyjacie bloody mieliście w du... tą sieć graliście gdzie indziej i wyzywaliście tu wszystkich . Wywalili was pewnie z innej sieci i tu chcecie wrócić ? nie ma tak łatwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HahahAhaha . Wyzywalem verka bo zabrała mi te rangi i admin bb bo nie wbilem dzień bądź dwa z powodu braku kompa . Do dziś go nie mam i wchodzę tylko na telu. A tam tylko grałem i gram na serwie bo pewnie ii ty nie tylko grasz na naszych serwach. I nie miałem tej sieci w dupie tylko tak jAk pisałem wcześniej nie miałem jak wbić na forum . I bl00dy tu nie wraca jest tam a mnie stamtąd nie wywalili konto mam nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-,- ... Tam gram tylko na serwerze tak jAk i na paru innych bo tu nie ma no nie było tego moda serwerA a mi się spodobał . Każdy może grać na innym serwie .. A tu później będę się starał o stare rangi AdminA i ub team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Colin;P

Najpierw uciekłeś na inną serwerownie.

Potem się prułeś, żeby ci rangi oddali.

Jak dowiedziałeś się, że Ci NIE oddadzą

Wyzywałeś na SB.

Wtedy pokazałeś "siebie"

Rang na 100% nie odzyskasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olivier. Najpierw nie wbiłem jeden dzień na kompa z powodu braku bo mam jednak rozwaloną kartę sieciową . Po wbiciu nie miałem ŻADNEJ RANGI bo Verka powiedziała ,że mam inna siec bo miałem konto z rangą UŻYTKOWNIK na ku******.pl i grałem czasem na serwie . A konto tam wtedy założyłem tylko aby zrobić jeden temat a wy, że uciekłem gdzie indziej . Tak wyzywałem ale z tego co pamiętam to verke a nie was bo się rządziła i Black sam się o tym przekonał z tego co wiem . Też byś się wkurwił gdybyś nie wbił dzień i zaraz miał zabrane wszystkie rangi bo ona sobie coś ubzdurała i Cie nie lubiła i nie dawała możliwości powrotu na te stanowiska. A po zbanowaniu mnie tu przez Mentosa nie wbiłem na kompa ani razu aż do wtorku bo nie miałem . I od jutra znów nie mam dostępu więc nie mówię, że Black miałby mi oddać teraz te rangi bo i tak bym nie wykonywał tego co mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To na chu... tu piszesz coś jesteś taki dzieciny masz odrazu rangi dostać bo cie wyjeb... z innej sieci i bloodego pewnie też wrzucili bo on taki noob i tylko potrafi wszystko psuć i wyzywać dziecko 13 ,co ma 13 lat . Ty jesteś taki sam jak on wywalili cie z innej sieci to tu wracasz i odrazu prośba o moderatora co ty sobie myślisz to jest porządna sieć nie przedszkole tu jest bardzo dużo osób ogarniętych na moderatora ,a nie takich dzieci jak ty . Verce zazdrościsz bo cie wywaliła słusznie bo się stawiasz do każdego gimbie ? . Siedzieć na tym forum sobie możesz ,ale moderatora nie dostaniesz zapomnij o tej randze i wszystkich innych jakie miałeś . Tylko spróbuj coś na mnie napisać a odrazu dostaniesz Warna zobaczysz przypominam Ci ,że jestem wyższa ranga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boze wkurwiasz już mnie . Ja nie poszedłem do innej sieci kurwa.! masz proszę mój profil i Bl00dego tam : . Czytaj sobie tematy i posty czy chciałem mieć jakaś rangę ! Nie kurwa więc co Ty pierdolisz . To ty odszedłeś na inną sieć jak miałeś Juniora i z tego co wiem sam wyzywałeś i teraz wróciłeś och po tygodniu podanie na moda . I kto tu jest dziecinny ? Spójrz w lustro . Wali mnie to, że masz "wyższą" range na forum niż ja . Ja przynajmniej nie siedzie non stop przed kompem jak Ty . Chcesz daj mi warna jeśli Cię to aż tak uszczęśliwi . Verce mam zazdrościć ? Czego ? Jej dziwnego toku myślenia ? Pomyśl za co jest wywalona i ma usunięte konto. No pomyśl jeśli potrafisz.. Oho jaki Ty jesteś pewien, że nie dostane żadnej rangi . Pożyjemy zobaczymy! Ty nie będziesz o tym decydował

Mówiłem gimbusie nie wyzywaj mnie było słuchać . WARN+1 za obraze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja siedze non stop przy kompie ? mylisz sie mam swoje prywatne życie ,które nie polega na wkurzaniu starszych . Miałem junior admina lecz tu były takie dzieci jak ty i bloody . I ja opuściłem tą range i z honorem odszedłem . Jak bloody i ty dostaliście bana to wróciłem i pomagam coś robie nie tak jak ty . Nie mów ,że ja jestem dzieciak bo mam więcej od ciebie lat . I się zachowuje na swój wiek a nie tak jak ty . Verka zabrała ci rangi bo nie ogar byłeś i jesteś . A ty wszedłeś na forum i wyzywasz każdego zamiast normalnie wyjaśnić Verka ma normalny tok myślenia a dziwny tok to ty masz i jesteś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja wbiłem na forum byłem podajże 2/3 dni i nie udzielałem się jeszcze Ty wtedy odszedłeś i gadali na Ciebie . Z verka wyjaśnić ? Jakoś mi się nie udało to WYZYWAŁEM JĄ A NIE WSZYSTKICH! To jest spora różnica bo verka to jest nikt . Wróciłeś kiedy ? Jak ja dostałem bana ? Jak ja dostałem bana Ty już tu byleś i podlizywałeś verce z tego co ja słyszałem . I co, że jesteś starszy ? Starszy nie znaczy lepszy ani mądrzejszy.. Hm gdyby był "nie ogar" byłyby wtedy na mnie skargi ale jakoś dziwnym przypadkiem nie było żadnej tylko verce się coś nie podobało . Super moderator z Ciebie, który wyzywa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wyzywam ? ty mnie prowokujesz zastanów się co piszesz nie było na ciebie skarg bo nie wchodziłeś wgl ,a później płaczesz ,że nie masz rang . Nie mów ,że ja jestem super moderator bo ty też wyzywałeś ,ale już bez niego hihi . Verka jest nikt ? jakby nie ona to by bannerów nie było serwerów headeru rang bannera głównego , rangi gamer rangi bywalec . Dużo ona tu wprowadziła a ty piszesz nikt . Nikt to ty jesteś na każdej sieci 0 typowe . Nie masz co marzyć już tu o moderatorze nikt cie tu nie chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do czego założyłem ten temat teraz ładie SpoconYYY i Colin ;p warn +1 za spam dać im :facepalm:

Ty nie wiesz o co chodzi bo jesteś na tej sieci 1 miesiąc i grałeś na wh i myślisz ,że ci wszystko wolno /spocony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...