Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

U`negre^

Skarga na TakiWlasnieJestem

Polecane posty

Nie wiem jakimi kryteriami wybieracie adminów, ale ten to totalny nie wypał, dostałem bana tak o nie wiadomo z jakiego powodu ^^ przy statach hmm 14;11, powód? Wstaw screeny ^^ Wbiłem dopiero dziś pierwszy raz na serw pograłem troche czasu, spodobał mi się, a tu taki adminek ; TakiWlasnieJestem psuje całą zabawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty jestes chyba pierdolni*y mialem 14;11 hahaha ^^ ty dobrze tam masz od tego cs'a, moze wybierz sie do najblizszej przychodni neurologicznej, bo coś nie tak masz z głowa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez komentarza? No, a co? Nie łaska przyznać się do błędu? Nie wiem jakim cudem widziałeś cyferkę 3 lub 4, ale poważnie, jeśli to widziałeś, to zgłoś się na badania ^^

A tak ogólnie to nie po to pisałem skargę na Ciebie, żebyś się wypowiadał Ty ^.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komuś kłania się regulamin Forum ^^ mogę się wypowiadać w skargach na mnie.A do lekarza lepiej ty idz miałeś staty 14/4 i nikogo nie wkręcisz że nie ¦lepy to ja jeszcze nie jestem i koniec spamu bo warny sie posypią !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no chłopie wbite mam w Ciebie, nie musisz mi dawać unbana, pierdolnij się w główkę, jaki warm, boże zaraz uronię łzę... Tylko wiedz tyle Psychoza (gr. psyche – dusza i osis – szaleństwo) – zaburzenie psychiczne definiowane w psychiatrii jako stan umysłu, w którym doznaje się silnych zakłóceń w percepcji (postrzeganiu) rzeczywistości. Osoby, które doznają stanu psychozy, doświadczają zaburzeń świadomości, spostrzegania, a ich sposób myślenia ulega zwykle całkowitej dezorganizacji. Osoba znajdująca się w stanie psychozy ma przekonanie o realności swoich przeżyć i wydaje się jej, że funkcjonuje normalnie. Istotą psychozy jest brak krytycyzmu wobec własnych, nieprawidłowych spostrzeżeń i osądów, przy czym należy tu rozróżnić psychozy z prawidłowo zachowaną świadomością, od psychoz z towarzyszącymi zaburzeniami świadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gracz TakiWłasnieJestem gram sobię na serwie na pb a ty banujesz graczy, a jesteś w grze nie wejdziesz na specta tylko dajesz, że cię zabili.

Ogarnij admina nw dlaczego ci dano tego admina nigdy cie nie widziałem na serwie...

Dzisiaj miałem napisać skargę na 2 adminów na cb i na takiego 2 co tylko gra i nie ogarnia serwa nie pamiętam nicku, ale ma 200+ lvl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coo każdy chce pograć trochę a nie tylko Spect widzę że pisze ktoś na u@ to Sprawdzam/Banuje a to że niby mnie zabiją i bana daję najpierw obserwuję a potem banuję więc ogarnij się troszeczkę bo za dużo sobie pozwalasz >< "nw czemu dali ci admina jak wgl cie nie widziałem na serwie" What? jak ja szybciej od ciebie na Tej sieci byłem i grałem na PaintBallu ale jak ja gram nockami to się nie dziwię czemu ty mnie nie widzisz więc... Dziękuję to moja wypowiedz a do SiLeenTa niewiem co masz to że ma 286lvl i gra a cię wkurza że cie deda to już nie jest powód do skargi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś szedłeś premką zabiłem Cie raz jak byłeś niewidzialny i od razu ssy dostałem... Nawet na specta nie wszedłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...