Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

'''veGI'''

Wyjebka

Polecane posty

Możecie mnie blokować mam wyjebane na was już i tak nie wejde na ten dziecinny serwer jak pisze ze nie są te ssy to wy kurwa jak byście mogli to byście w dupe weszli moderatorzy zajebani polowa nawet sssow nie sprawdza tylko daje ub jak by mi zalezalo na top 1 to bym mu perma dal a nie bawił się w ssy.

Zablokuj verka ten temat albo usuń bo jesteś zamulona każdemu uwagę zwracasz a wogole nie ogar jak ktoś ci pisze zebyś sprawdziła kogoś to lotka z serwera:)

¯egnam i szkoda mi tych ogarniętych że się meczą na tym serwie z taką bandą debili...

warn 1+ nie przeklinaj Vegi /WoLF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vegi mówisz że to dziecinny server a sam masz z 10 lat,wiec powiem ci jedno ogarnij się..

¯egnam i szkoda mi tych ogarniętych że się meczą na tym serwie z taką bandą debili...

Jaką bandą deb***? na tym servie graja i będą grać sami ogarnięci ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kyzy

Haha weż podajesz się za wilekiego a piszesz jak 13 lateq.Jest bardzo miła atmosfera verka , nexus i reszta ogarnia oprucz cb , nie sprawdzasz się w obowiązkach admina , zawsze jak grasz to nie widzie cie na speccie :>młodzi od cb admini spełniają warunki a ty nie.

Jeśli ci się tu nie podoba to wyjdz nie wracaj :>// nie obrazaj naszej serwerowni i adminów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ty masz do verki reszty administratorów i moderatorow i wszystkich graczy :weird: jedym nie ogarem okazales sie ty :laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Dobra zamykam temat bo nie potrzebny w ogóle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...