Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

maniak

pierwsza skarga ?

Polecane posty

widze z e pierwsza skarga w dziale tego serwa i brak wzoru :) ale ok dam rade bez tego :D

1.Mój nick podczas gry : Are you fucking kidding me ?

2.Nick admina banującego/na którego składasz skargę : DomeL

3.dowody demko/ss : myślę że nie potrzebne ale zapomniałem zrobić ss jak dal mi bana

4.dlaczego ? : powody są proste. gramy na awp_India i jest fajnie nagle admin zaczyna starsznie lami i sie wkurza wiec chce zmianę mapy a był vote który wyszedł na nie wiec mu napisałem na u@ ze jak zmieni mapę to będzie skarga i się chyba za bardzo popłakał i mi dal bana po tym jak mu banie zajebałem :D a co najlepsze admin totalnie nie ogarnia bo dostałem z powodem "Czitowanie" BUHAHAAHAAH !!

5.wycinek z konsoli :

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Banned by Admin: DomeL

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.gm-project.net

[AMXBans] Reason: 'Czitowanie'

[AMXBans] Duration: '5 minutes'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:21056891'

[AMXBans] Your IP: '83.27.42.180'

[AMXBans] ===============================================

P.S Admin naucz sie grac a potem graj a nie banujesz za free napisalem ci prawde i nie masz co plakać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gosciu ogar siedze na gg mam spam ze ludzie lataja z krowami na indie w tym ty...Wiec wbilem mape a ty do mnie z mordo to dalem ci bana jak cos nie pasuje poleci permik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po 1 mapa awp india to ja gram awp bo z krowa nic bym nie zrobil bo najlepiej mi idz z awp wic nie gadaj ze gralem z krowa bo jak dostales bania z awp to tez plakales a jak chcesz daj mi perma za to ze zrobilem jako pierwszy skarge a co do skakania z mordo to ty na y@@ piszesz rozne dziwne rzeczy np. ZMIANIAM MAPE !!!! co to znaczy ze ty mape zmieniasz ? a wiesz ze to naduzywaniem say_Admina ? a po za tym byl vote na nie to zamykasz jape i grasz normalnie albo wychodzisz a nie banujesz ludzi za free i na dodatek za czitownanie nawet nie wiesz jak aim wyglada. A to za wale 4/5 baniek z awp to juz nie moja wina ze tak dobrze napieprzam

P.S naucz sie grac i wroc albo zrezygnuj sam z tej posady admina bo widze ze naprawde nie ogarniasz a raczej dlugo juz tym admem nie bedziesz pamietaj ja tu teraz gram i za kazde idiotyczne bany itp beda skargi leciec :)

Pozdrawiam !

@Edit

A po za tym nwm czemu jestes opiekunem serwa ale spoko bo nic nie ogarniasz dziecko daj se lepiej spokuj zanim zepsujesz reputacje serwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem na tym serwerze adminem Dobrze se radziłem. I nagle nie wiem z jakiej przyczyny straciłem admina. Jedynie to ja go ogarniałem z wszystkich co tam grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obraza H@ ?

ja cie nie obrazilem tylko napisalem kulturalnie ze jak mnienisz mape to poleci skarga na cb a co do nabijania postow to ja nie nabija tylko ty bo twoja wypowiedz rownie dobrze nie wnosi nic do postu, wiec ciesz sie ze nie dostales warna za nia :)

P.S pamietaj teraz za kazdym razem jak cie zobacze na serwie np. piszacego bzdury na say_Admin to robie ss i na forum a uwiez ze duzo usob to poprze bo wszyscy widza co piszesz na y@@ wiec sie ogarnij a nie ja gram moze 3 raz na serwie od jakiej przerywy i od razu dostaje bana !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dał Ci bana i miał wyjebane w nazwe.... <--- Co to znaczy ?

bo cie nie rozumiem a po 2 jak juz wspomnialem to admin dal mi bana zekomo za obraze to gdzie ssy co ?

a moze logi przejzymy i sie okaze czy go wyzywalem ? bylo by zabawnie ale nasz admin banujacy sie na to nie zgodzi bo dobrze wie ze nie bylo zadnej obrazy :) wiec ja w tym momencie apeluje o :

1. ostrzezenia dla admina i zamkniecie tematu

2. przejżenia logów i po weryfikacji ktora bedzie negatywana i okaze sie ze mam racje odbieracie admina temu panu

P.S mysle ze wybierzecie opcje rozsadna do tego tematu

Pozdrawiam Are You Fucking Kidding Me ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...