Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ILoveElectro

Co to jest?

Polecane posty

Twój nick z gry: I <3 ELECTRO ;*

Twój SteamID: STEAM_0:1:63787094

Twoje IP: 79.185.236.133

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): Teraz

Powód bana: Wallhack

Link do screenów: Screeny nie zostały zrobione !!! Dostałem tylko bana z powodem WH a za moich czasów robiono SS ! Na serwerze lata tyle czitów a on mnie banuje za to że weszłem w zasłone dymną i zobaczyłem gracza na klasie Geronimo bożeeee.

link do bana : http://bany.cs-staraszkola.pl/ban_list.php?bid=1085

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś bana za Wall-hack na tydzień ... Są dowody na to że miałes Wall-hack . Gracz Agent potwierdzi , tak samo inne osoby .. Nie ma ss wieć czekaj tydzień .. Problem ? .. Nie tutaj nie chodziło o to że zabiłeś gościa przez zasłone dymną .. Tylko przez to że ty już przez ściany celowałes do gości .. Sorry każdy to widział . Kazdy na czacie pisał WH Electro .. Sam sprawdziłęm i sam widziałem jak patrzałeś na ludzi i celowałeś .. Nikt głupi nie jest po pierwsze i Dziwnym trafem ty widziałeś i mnie tylko z zaściany wyszedłem już head .

I z tego co widzę w AMX BANS twojego nicka tam nie ma i bana też nie ma ale spoko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleś gracz Baku miał aima i to perfidnego i go nie zbanowałem przez całą mape . A przez ściany nie celuje !! ja idę to gdzie patrzę na ściane bo musze być przygotowany do strzału .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie macie dowodów to znaczy Demka teraz nie wiadomo czy ten gracz miał wll+hacka następnym razem zróbcie ssy . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...