Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PimP517

Wywalenie pare zbędnych osób.

Polecane posty

To zaczynamy:

Link do tematu: http://cs-staraszkola.pl/ub-dla-fr3ze-vt4506.htm#21855

1. Axam - Dodał notatkę godzina: ~11 gdy ja napisałem swój post jakieś 2 godziny wcześniej... Widać ogarnięcie.

Masz 12H na wrzucenie reszty SS'ów , jeżeli ich nie wrzucisz nie dostaniesz Ub! .

~Axam

gdzie na tych 3 wstawionych ssach widać perfidne wh

2.V.E.N.O.M -

Prosze dac PimP517 warna - nie jestes w UB team ;3

reszty ss'ow nie ma

/zamekam

On nie jest od wyznaczania osób które mają dostać warna, nie zna regulaminu ma range UB Team i pisze że nie ma reszty ssów(gdzie na tych 3 widać perfidne wh), nabija niepotrzebnie posty, zapewne nawet by nie wiedział jak rozpoznać zmodyfikowane ssy...

BLACK OGARNIJ CO¦ !!! Rozdajesz rangi nie potrzebnie na forum gdzie 1 ogarnięta osoba by wszystko zrobiła(Nie. nie ja jeśli sądzicie że to mam na myśli.)

3. ebi jemu wybaczę tylko dlatego iż wiem że siedzi na tym telefonie 3 calowym z internetem 56kb/s i nie ma jak wejść w ssy.

venom masz poczytaj regulamin

III.N. Wypowiadanie się w tematach ze screenshotami (prawo do wypowiedzi ma jedynie Administracja, Grupa Moderacyjna, admin robiący screenshoty oraż użytkownik, któremu screeny zostały zrobione).

http://cs-staraszkola.pl/ub-please-vt4216.htm

ub? modele modyfikowane czy esp? 100% esp i jeszcze admina ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czlowieku ty jestes slepy ? czy co ? widzisz gdzie w tych screenac widzisz zle modele ? dziury ? chlopie ? powiedz mi ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chłopie! Ogarnij troszkę.. Dlatego to napisałem bo powinno się wrzucać 5 Screenów a wrzucił tylko 3 ;o .. Więc kazałem mu dodać te 2 screeny zobaczyć czy na tych 2 też widać że ma wh..

Ty tylko robisz zamieszanie na Forum . Było wszystko dobrze jak cb nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czlowieku ty jestes slepy ? czy co ? widzisz gdzie w tych screenac widzisz zle modele ? dziury ? chlopie ? powiedz mi ?!

Przeginasz. Wybaczam ci tylko z tego powodu iż widząc twój rocznik sądzę że nie masz doświadczenia. Powiem ci tak, jestem adminem od 5 lat więc coś wiem na ten temat. Miałem swoją sieć 4 lata więc coś wiem na temat prowadzenia sieci. Przypatrz się jeszcze raz tym ssą i popatrz na głowy w ct. Na wszystkich masz białą kropkę. I nie pisz mi że to śnieg bo wyjdziesz na debila. Najlepiej już nie odpisuj mi w tym temacie. Najprościej wyloguj się i wróć dopiero jak przyjdzie black. Jak nie to przynajmniej do tego czasu nie dawaj nikomu ub.

No chłopie! Ogarnij troszkę.. Dlatego to napisałem bo powinno się wrzucać 5 Screenów a wrzucił tylko 3 ;o .. Więc kazałem mu dodać te 2 screeny zobaczyć czy na tych 2 też widać że ma wh..

Rozumiem że jak na tych 2 nie było by widać wh dał byś mu unbana. To dopiero ogarnięcie. Najlepiej nie wchod¼ na fora publiczne bo nie sądzę że wiesz co piszesz.

Ty tylko robisz zamieszanie na Forum . Było wszystko dobrze jak cb nie było ;)[/code]

Tak wam najlepiej było bo była samowolka i olewanie. Psujesz reputacje nie tylko forum/serwerom a także twoim kolegą z zielonej ekipy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że jak na tych 2 nie było by widać wh dał byś mu unbana. To dopiero ogarnięcie. Najlepiej nie wchod¼ na fora publiczne bo nie sądzę że wiesz co piszesz.

Hahha taki głupi to nie jestem -,-

A ty wyjd¼ z ukrytego bo tylko godziny nabijasz ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahha taki głupi to nie jestem -,-

A ty wyjd¼ z ukrytego bo tylko godziny nabijasz ^^

To muszę się zgodzić z tobą że się nie zgadzamy nie tylko w tej kwestii. Bo co kogo to interesuje czy ma wh na pozostałych 2 screenach jak już dawno temat powinien być zamknięty a użytkownik powinien mieć bana na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PimP517 ty psujesz ! co mam moj rocznik do ss;ow ? ktore sa czyste ! chlopie ! pomysl zanim napiszesz !

tak sobie z ciekawości pobrałem te screeny...

000 - 10:45

001 - 10:47

002 - 10:47

003 - 10:48

004 - 10:49

Dziwne co?

Jakbyś napisał w podaniu na które teraz patrzę i widzę:

"Doświadczenie: tak:3"

Jakbyś nie miał doświadczenia OK ale jak po pierwsze

Twoje podanie zostało ODRZUCONE -,-

Screeny są z różnych minut( na górze masz dokładnie)

Białe Kropki na głowach graczy

Jak ty sprawdzasz człowieku?, ja wgl nie wiem z jakiej racji ty sprawdzasz, skoro twoje podanie do ubteam zostało powtarzam ODRZUCONE .

Skarga na venoma jest jak dla mnie 100% poprawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Mam rozumieć,że jest to skarga?

Hmm co do Venoma,zgadzam się.Nie możesz dostać warn'a jeśli jesteś adminem na danym serwerze,gdzie gracz dostał bana.

Axam... Nie rozumiem tego.Ogólnie powinien dodać notatkę z 24h ;) lub 22h ;d ale okej..

VENOM zrobi 15 reklam karnych.

Axam zrobi 10 reklam karnych za dość uczynienie ^^

Jeszcze raz się to powtórzy delikwent straci rangę i swoje uprawnienia bez gadania!

/cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: Problem zostal rozwiązany

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...