Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Just Do It.

Skarga n xWID

Polecane posty

Mój Nick w grze: Just Do It.

Nick Admina/Gracza: xWID

IP oskarżonej osoby: nie znam

Steam ID oskarżonej osoby: nie znam

Data,godzina, mapa zdarzenia: 22.01.2014 , 21:47 ( CS_wiocha )

Opis Sytuacji: Wchodzę na server ( paintball ) gram drugą rundę i patrze ban ( Wstaw ss'y na cs-staraszkola.pl ) Oczywiście ss'y wstawiłem ale Admin nawet nie sprawdził czy coś mam Nawet nie wbił na specta a to powienien zrobić!!! ( Wchodze na server gram 2 minuty i BAN )

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: wstawione ssy !

O co prosisz: o odebranie admina na 2 tygodnie ! I pouczenie , ze pierwsze co powinien zrobić to WEJ¦ć NA SPECT I SPRAWIDZIć !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Admin mógł dednac na początku patrzył na ciebie wydawałeś mu się podejrzany nie i oszczędził sobie ceremonia wchodzenia na WIDZA .Koniec skarga nie słuszna takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze , to wasze zdanie Z tym odebraniem admina przesadziłem lecz MOIM zdaniem Admin powinien się upewnić , że mam czity a nie " Podejrzenia " Więc Black - Inni admini powinni UPEWNIć się zanim kogoś zbanują. To Moje zdanie ! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem zdania kolegi. tzn, że jak admin nie widzi PERFIDNEGO aima/wh czy jakiegokolwiek innego cheata powinien gracza sprawdzić. Czasem jak wejde w amxbans to są dosłownie nawet dwie strony banów "wstaw screeny" i 95% tego wszystkiego to są bany od xWID'a . Ja nie wiem czy on robi tak, że jak ktoś go dednie to w następnej rundzie wstaw screeny. Według mnie skarga jest w jakimś sensie słuszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Co to jest za skarga?

Admin robi ss'y kiedy Mu się podoba,może nawet w trakcie gry,aby gracz nic nie podejrzewał..Skąd możesz wiedzieć,czy Cię wcześniej nie sprawdzał?

Nie masz nawet dowodów.. Co Mi po tych ss'ach?

skarga niesłuszna

/cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: Problem zostal rozwiązany

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...