Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Wladimir

Master odjecie rangi

Polecane posty

Nick na forum mój: Wladimir

Nick tego co składam skargę na forum: Master

Powód Odebranie mu ranki UnBan Team: Z tego powodu,że nawet nie rozróżnia wh nawet pewnie na sprawdza ss'ów patrzy admina to na po co będzie pobierał ss'y. Tu macie link do tematu co się Master upokorzył http://cs-staraszkola.pl/ub-prosze-kolejny-raz-vt4269.htm .Po takim czymś jak by miał honor to by sam odszedł z UnBan Team.Ale im więcej rang to chyba lepiej takie jest myślenie większości użytkowników.

PS.Proszę Mastera o nie wtrącanie się do tematu bo pewnie będzie mnie straszył warem bo ma range Moderatora.Napisałem tu temat bo nie wiem gdzie jest odpowiednie dział na odebranie rangi. A i jak by Moderator mógłby przenieść do odpowiedniego działu.Jeśli takowy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wina mastera troche jest ;/ ale nie tylko , ja dalem Kaen UB najpierw zobaczylem amxbans potem zobaczylem ss;y i wh bylo ;/ myslalem ze jest czysty ;3 ale nie byl pisalem do BlackDead zeby bana mu dal na nowo ale on nie odpisywal ... ;3

Master dodal kometarz ze czyste ja dalem ub ;3 , dziwna troche sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie zmienia sytuacji ze nie sprawdza nawet Ss'ów.Tylko daje UB bo kolega.UnBan Team nie ma wymówki czy kolega,brat,siostra,ciotka,znajomy ma sprawdzi ss'y zawinił ponieś kare musi.A i spam w tematach bo nie sprawdza tylko nabija posty.Taki przykład daje moderator?Nie sądzę.

PS.Czemu nie widać mojego podpisu pod tematem??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Skarga słuszna

Master pewnie straci swoją rangę,tak samo jak: SnowGon,czy Axam ;) Oni to już wgl. nic nie robią..

Poczekamy jeszcze na wypowied¼ oskarżonego,być może ma coś na swoje usprawiedliwienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Verka skarga słuszna ?? Chyba tobie coś pomyliło się . Ja wiem co to jest wh dokładnie wall hack . Jestem rocznym adminem na pb i mam duże doświadczenie kto czituje . Wiem ze nic nie robiłem , ale teraz się poprawie się i obiecuje nie będzie takiej sytuacji . Ta skarga nie jest słuszna dlatego , że ja sprawdzałem ss'y , ale bana już nie było w amxbans i nie dałem , tylko Venom dał ub i nie sprawdził ss'y . To dlaczego na mnie poszła skarga ??? . Wladimir pomyśl trochę co piszczeć , bo to nie prawda ze ja nie wiem co to jest wh . Ja wiem co to wall hack dokładnie gracz widzi wszystko i na ss'y widać , że ma bron trochę dziwną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak wygląda wh,sprawdziłeś ss'y to czemu napisałeś UB czyste!!!. Sam siebie oszukujesz.Pogód¼ się z tym.Skarga słuszna w 100% i nie zganiaj na innych tylko we¼ to na klatę.VENOM wytłumaczył co i jak było ale to nie VENOM napisał ss'y czyste tylko ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde wladimir ja tylko napisałem ze jest czysty i zamknąłem ten temat , a venom mu dał ub , to dlaczego na mnie skarga poszła , a na nie niego ?? . Pomyśl co piszczeć , bo trochę głupoty gadać mi i innym . Ja mam doświadczenia w czitach i wiem jak wygląda wall hack ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde wladimir ja tylko napisałem ze jest czysty i zamknąłem ten temat , a venom mu dał ub , to dlaczego na mnie skarga poszła , a na nie niego ?? . Pomyśl co piszczeć , bo trochę głupoty gadać mi i innym . Ja mam doświadczenia w czitach i wiem jak wygląda wall hack ;)

Czytałeś co napisał VENOM?¯e najpierw dał UB potem SS'y luknął myślał,że jak admin to czyste potem zobaczył ss'y i próbował zbanować go od nowa pisał w tej sprawie do BlackDeath'a.A i Venom nic nie napisał,że czyste tylko ty chociaż się chwalisz doświadczeniem.

PS.Skończmy spam bo i tak Ci widzę,że nie wytłumaczę.Skarga jest na ciebie koniec.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga nie słuszna jest . Zrozum to !! . Wladimir wiem , że zrobiłem błąd , ale już nie popełnię tego błędu który zrobiłem ;) . Chyba można już zamknąć ta skargę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga nie słuszna jest . Zrozum to !! . Wladimir wiem , że zrobiłem błąd , ale już nie popełnię tego błędu który zrobiłem ;) . Chyba można już zamknąć ta skargę ??

Ehh.Przypominasz sobie tą wiadomość : "Ja chciałem dać ub , ale już nie było Kaen w amxbans , ale soory ze chciałem dać ub". Skarga czy do zamknięcia czy nie to ktoś wyższy ranga od ciebie zadecyduje.Prawdopodobnie do zamknięcia z tym,że ranga poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że skarga niesłuszna, a przyznajesz się do winy? Schiza 100%. Zastanów się 10 razy, zanim coś napiszesz. Z tego strachu nawet piszesz tak niepoprawnie, że masakra.. Przyjmij to na klatę, a nie jak dzieciak się zachowujesz..

Pomyśl co piszczeć , bo trochę głupoty gadać mi i innym .

Ja już nie będę już pisał , bo będę warna za spam

:facepalm:

Kurde wladimir ja tylko napisałem ze jest czysty i zamknąłem ten temat , a venom mu dał ub , to dlaczego na mnie skarga poszła , a na nie niego ?? . Pomyśl co piszczeć , bo trochę głupoty gadać mi i innym . Ja mam doświadczenia w czitach i wiem jak wygląda wall hack ;)

Zastanawiam się wgl. z jakiej paki zwykły admin daje UB.. Czyżby Masterowi już się nie chciało i powierzył zadanie swojemu "ziomkowi", na którego teraz wszystko zwala?... Bez komentarza.

Roczny admin na pb i to jest doświadczenie? Schowaj się, bo chyba nie znasz definicji dokładnej tego słowa.. Lecisz tylko na kolorek, a tak naprawdę nic nie robisz i tylko wiecznie lecą od Ciebie podania..

Skarga słuszna! Master musi ponieść karę, bo takie słowa, że on się poprawi gucio dadzą, bo chwile poświeci pracą, a zaraz znowu zacznie się opierdzielać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Skarga jest słuszna!

Master na razie Ci nie zabiorę rangi,ale mam nadzieję że to już się nie powtórzy

Za karę zrobisz 25 reklam masz na to 24h

/zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...