Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Just Do It.

Pomysły

Polecane posty

Witam ! Chcę zaproponować żeby postać " Don Holiday " ( AK-47 ) Miał Granaty podobnie jak "Charlie Nader " ! Jak i Lucky Luke powinien mieć granat ( 1 HE )

Perk - Pozwalający na kilka krotny pod-skok ( odbicie w powietrzu w zależności od pkt. dodanych w siłę ). Nazwa perku to " Skoczek/Skoczny Jack lub jak sobie wymyślicie :).

To chyba tylko moich pomysłów , jak coś wpadnie do głowy napisze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla Don Holidaya jak juz to zamiast wywalenia broni to he, bo chrlie nader ma same he a don holiday by miał 1/30 na wyrzucenie i he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Don ma Flesha ale zbugowanego jakiegoś ;c jak się go chce wziąć to niknie, Więc ja zaproponował bym żeby Don miał 1 He i 1 Flesha, a za to Cherlie miał 1 He i 1 Flesha a nie 2. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postacie musza być zbalansowane...

Don Holiday ma szanse na wyrzucenie broni a nader he więc gdyby Don Holiday miał he to jaki sens by miało granie naderem.

Co do przedmiotu to zrobię zaraz i jak będę miał internet na pc to wrzucę na serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Don holiday mozna dac 1/20 wyrzucenie broni a klasy zostawić ;) . I mam pyt. do he na charlim bo nie pisze nic ze jest 1/? ileś. A walniesz he to mozesz zabic 3 po 160 hp ;) . Więc zrobić to a ten przedmiot według mnie nie za bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...