Jump to content
--:--
Strona w trakcie budowy
Sign in to follow this  
LikePipe

BLASK*

Recommended Posts

Guest Anonymous

Hmm.. Dosyc ladne swiatelko,ale nie widze praktycznie cieniu.. Co traci na estetyce pracy..

Na oko grafika jest to bardzo latwe do zrobienia..

Cwicz dalej i wtapiaj wiecej 3d ;) bo to kompletnie tego nie widac.

POTęGA SŁOńCA

1- to słońce nie światełko

2- łatwe to jest dodawanie negatywnych komentarzy pod czyjąś prace,

a twoja opinia sięga krocza mojej grafice.

3- ja jestem artystą a ty 15 letnim dzieckiem który dodaje postacie bajkowe do swoich prac

Masz racje tylko w jednym. to jest łatwe do zrobienia ALE! dzięki pluginom za które zapłaciłem sporo kasy.

A ty zapewne siedzisz na pobranym piracki photo shopie za który bym zapłacił tyle ile za najgorsze buty do pracy i próbujesz się wykazać.

Rozwiązanie: Dorośnij.

Guest Anonymous

ojojo grabisz sobie kolego...

Po pierwszej jestem dziewczyną nieudaczniku

po drugie mam 16 lat

po trzecie mam oryginalnego PhotoShopa ;)

po czwarte do moich prac nie dodaję tylko postaci :) Aby stworzyć taką sygnaturkę jak np. mam w podpisie trzeba mieć pomysł i ambicję ;)

nie jesteś artystą,bo nie wiesz co to znaczy "światełko",Ja wiedziała,że jest to słońce,ale w tej pracy chodzi o przesłanie cieniu i światła,aby wyglądało to realistycznie,żeby np. zrobić również sygnaturkę,trzeba brać przykłady z życia.Gdzie światło jaki kontrast itd. uwierz Mi to nie jest łatwe.

Jeśli dalej masz zamiar dodawać tak bezsensowne posty,to nawet się nie loguj na to forum (;

PS: Da się zrobić animację ;) Jest to banalne,może w wolnym czasie w ferie zrobię ;d

mam znajomych polaków i angolii bo siedzę za granica. Oni zajmują się modelowaniem, grafiko i animacjami w 3d cale życie i to od nich zaczęły się moje pierwsze prace. Każdy z nich powiedział mi to samo o tej pracy, mianowicie:

Praca jest dobra lecz co najmniej w 80 procentach, bo 10 procent to jeszcze trochę nauki.

a kolejne 10 zawsze będzie brakować do oryginału chod¼ by mieli to robić naprawdę zawodowcy. Nie da się zrobić czegoś identycznego w programie, na pewno wiesz o co mi chodzi. A więc czyją opinie powinienem posłuchać?

Dodam jeszcze, że jeden z nich pracuje w firmie a kilku z nich robi grafikę na zamówienie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.