Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

IPRZEMOI

IPRZEMOI ?? [CS] [Need For Speed] [fifa] [CallOfDuty]

Polecane posty

Imię:Przemek.(Przemysław xd )

Wiek: 14 w marcu 15 ;)

Ile dziennie spędzasz czasu na forum: Ostatnio przez dobrego miecha miałem kilka niesłusznych banów oraz warnów od verki na forum lecz za każdym razem sprawa wyjaśniała się zdjęciem warnów bez reklam ponieważ były niesłuszne. Teraz przez tego miecha już pomyślałem sb że odejde ale jednak nie odeszłem i jestem na nowo na forum mogę być w maxie 7 H ;)

Dział którym chcesz się opiekować:[CS] [Need For Speed] [fifa] [CallOfDuty] [GTA]

Twoje doświadczenie związane z grą:W fifie mam fife 14 oraz 12 i 13 lubie pogrywać w te gry i znam różne tricki bugi itp ;) . CallOfDuty: Miałem 2,4, world at war.

cs to wiadomo gram bardzo długo i wiem o nim wszystko ;) NeedForSpeeda też znam od starych dziejów i mam prawie wszystkie części.Mam gta V na ps. Grałem też kilka lat temu w sampa i powracam do tego

O czym chcesz dokładnie pisać: Chciałbym wyjaśniać różne tricki w grach misje oraz różnego rodzaju SAVE do gry gta oraz ułatwienia tajne misje i bugi

W ostatnim czasie się zmieniłem

Posiadam wszystkie wymagania do tej rangi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Hahaha,ze co? Warny niesluszne.. Zarty sobie robisz byly sluszne..

-aktywnosc

-ogar

-podanie

oczywiscie,ze NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Verka jakby warny byly niesluszne to by black ich bez.reklam nie zdejmowal. Venom nie mam j@ u aleya ale mialem , bd siedzial ok 6h dziennie , sory ze komentuje swoje podanie. VERKA co ty sie do podania czepiasz jak ladnie nawet sie rozpisalem porownaj innych. i sobie zobacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: Podanie zostało odrzucone

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...