Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Creasted

Wladimir.

Polecane posty

Mój Nick w grze:|Head Shot Killers|Axam

Nick Admina/Gracza:Wladimir

IP oskarżonej osoby: 83.28.117.146

Steam ID oskarżonej osoby: On steama nie ma ..

Data,godzina, mapa zdarzenia: 22:16 | de_dust2

Opis Sytuacji:Noto tak. Grałem sb w CT on był w TT i zobaczyłem jak 1 raz zarashował to poszłem na Specta... więc zrobiłem mu tu 2 demka jak rashowal...

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: http://speedy.sh/k2jD3/Pulpit.rar - tutaj 2 Screeny http://speedy.sh/M3FXA/Wladimir.rar - tutaj 12 Screenów.

O co prosisz: Bana ;>

Przepraszam że nie dodałem wszystkich Screenów w 1 ale tamte 2 robione były o 22:16 a te 12 Screenów były o 22:40 robione .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie widzialem wszystko po 5 sec na respie i 5 na hita z N black ogarnij daj bana na 2 tygodznie ....

Black dlatego admina chce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak Skarga na 10000000000000% słuszna ponieważ ostatnio sobie grałem na Pb na mapce na De_dust2long i Dobrze my nie wyszliśmy i Zaraz nas zabił Black!!! zrób coś z tym na niego było już tyle skarg ze szok. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga jest słuszna przyznaje sie moge nawet poniesc kare ale na swoja obrone dodam że ja nie jestem wyjatkiem na tym servie, nie tylko ja raszuje jest wiele innych osób. Wiekszaśc ludzi co maja otłumiacz i teleport raszuja. Jak by admin jakis czesciej wchodzil na server to moze by to ogarna a pisanie skarg tak jak w moim przypadku nie wiele daje sami widzicie. dajcie wiecej adminow na server PB i nie narzekajcie potem ze sa rasze i placz. A po za tym ludzie wybieraja same male mapy i pisalem zeby nie dawali malych map ludziom, bo bedzie rasz ale oni nie rozumieja. A i dlaczego wszyscy sie czepiaja mnie, dlatego ze mam najwiekszy lvl? Ja wstawiałem juz demka jak inni raszuja i nikt sie tym nie zajał. Na tej serverowni sa równi i równiejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...