Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

19Majsteer

Wywiad z Be$tioniem :O

Polecane posty

Witam jako Redaktor tej sieci , a tu mój pierwszy wywiad z kolegą znanym jako Be$tion .

Master:

Witam cię . Czy mógłbyś nam odpowiedzeić trochę o sobie ?

Be$tion:

Siemka Mam na Imię Adam mam 14 lat Chodzę do II gimnazjum Interesuję się Informatyką a Moje Hobby to jest Piłka Nożna i Siatkówka .Bardzo Lubię Spędzać dużo czasu z Przyjaciółmi .Bardzo też lubię Chodzić na Imprezy , Nie mógł bym wytrzymać 1 dnia przez Muzykę Lubię Muzykę Electro House Dubstep trochę Regge noi rapu .jestem ogarnięty Miły Spokojny Lubię ¦miać , nie lubię Szkoły . To chyba na tyle ;)

Master:

Adamie dlaczego wybrałeś tą sieć , a nie inną ??

Be$tion:

Ponieważ Axam/Dyzio na mówił mnie na tą sieć .Więc zostałem na tej sieći i Zostałem Adminem na Paintballu Wester Mod i Base Builder. Miałem Moderatora tutaj i Zaniedbałem sobie Wchodzenie na forum i teraz Straciłem Moderatora. i Jest Jeszcze Ogarnięta Administracja Więc nie Mogłem Wybrać Innej.

Master:

Masz jakieś marzenia sportowie lub inne ? .

Be$tion:

Tak mam Marzenie Się dostać do jakiegoś Klubu sportowego i oczywiście Zostać też Informatykiem ;)

Master:

Dowiedziałem się chcesz dostać do Klubu sportowego , a mógłbyś powiedzieć to jakiego i jaki sport ?

Be$tion:

No to tak Chciałbym bym trenować w Klubie Fc Barcelona i Borussia Dortmund A Polskiego to Ruch Chorzów albo Legia Warszawa a do Siatkówki to jeszcze nie myślałem

¯eby się dostać do jakiegoś klubu :)

Master:

Adamie nie wiemy , gdzie ty w ogóle mieszkać może nam powiedz ?

Be$tion:

Przepraszam was że nie podałem wcześniej Mieszkam Jakieś 25-30 Km Od Częstochowy :) Mieszkam 1-2 km od Axama czyli rzut beretem.

Master:

Jaka/Jakie jest / są twoje ulubione gry komputerowe

Be$tion:

Moje ulubione Gry Komputerowe to tak Cs, Metin2 ,League of Legends , Ned for Speed ;) to na tyle nie mam idnnych

Master:

Okej nie będę ci tak męczył , to ostanie pytanie . Możesz wymienić osoby które lubisz na tej sieci i dlaczego je lubisz ?

Be$tion:

No to Bardzo Lubię Kuzyna Axama to dzięki jemu jestem na tej Sieci. no Oczywiście Mastera Lubię Go Bardzo chod¼ go nie znam.BlackDead Lubię bardzo go Znamy Się ze Szkoły . Verke Lubię ją też bardzo Jest ogarnięta itp. DeviSanta Lubię też Mieszkamy od Siebie 2 km to też rzut beretem .Magafiksa też Bardzo go Lubię Znamy Się ze szkoły :)Mieszkam od niego 3-4 km :) to na Tyle

Master:

Dziękuje za miłych wywiad tobą :) Cześć

Be$tion:

Ja też dziękuje :D Narka Master

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu się ktoś tym zajął ! ;) .

Ogólnie fajny wywiad tylko też mogły być jakieś 2/3 kreatywne pytania więcej ale fajny jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

To coś ode mnie!

Master popraw ortografie. Jak na 16-latka masz bardzo słabą ortografię, ile błędów jezuu, szkoda gadać.

A tak to wywiad za krótki, ;< jeszcze 2-3 pytania i by było git.

A tak to reszta jest gitez ;) Fajny czytelny, ;>

( To moje zdanie, każdy ma prawo do własnego zdania !!! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

strasznie krootki ten wywiad mi sie osobiscie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: Bez Powodu

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...