Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

conan

skarga na kaen

Polecane posty

Mój Nick w grze: Conan

Nick Admina/Gracza: KaeN

IP oskarżonej osoby:

Steam ID oskarżonej osoby:

Data,godzina, mapa zdarzenia: 20:40 01.01.2014

Opis Sytuacji: Jestem na kampie. Nagle ni z gruszki ni z pietruszki jakis vote. Szanowny KaeN postanowil sobie zrobic vote. On chyba powinien dac pierwszo vote czy chca zmiane i przedyskutowac to na U@ czy ma byc vote czy cos. KeaN ma po 4k pingu a mnie kicka kiedy mam po 100 bo on laguje. Na kazda kape wbija na noclipie i usprawiedliwia sie "ja nie umiem na kampy wbijac". To jest przesada.

Ewentualne dowody w postaci SS/demka:

O co prosisz: Zabranie adma / upomnienie. Cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Byłem przy tym jak wiele innych osób. I to nie wystko. Ja siedzę na kampie (z bronią plazmową 600ap!) nagle on rozwala mi kampę i mówi sory no bez przesady. 2 Razdy to się zdarzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Conan po 1 Vote mozna robic zeby sprawdzic czy gracze chca inna mape

po 2 Elite wiem ze ty tylko z Conanem zeby mnie wywalic ale byla sytuacja ze Elite sb rozpoczynal round szybciej to normalne

po 3 na jaką kampe wchodze na NC chyba wychodze zeby pomoc graczowi

po 4 ja laguje dzisiaj mialem ping 30 - 50 jak nikt nie wchodzil z pingiem 90 w gore i co wy chcecie odemnie??

a i po 5 Elite ja przez przypadek nacisnelem [e] specjalnie tego nie robie sam o tym wiesz przeprosilem i bylo ok

a i po 6 conan jak bylo vote to nie wyzywa sie od "kur.." a ty zaraz z takimi tekstami wogóle szkoda mi was

odemnie to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wogóle szkoda mi was

Ehh, znowu te gimbusiarskie teksty...

Ta skarga również nie została zamknięta: http://cs-staraszkola.pl/skarga-na-kaen-vt3680,15.htm ...

Wiecznie są na Ciebie skargi i wiecznie masz wytłumaczenie nie mające sensu i nie trzyma się ono niczego...

Dajcie HLTV wreszcie na serwer, bo to jest już totalna przesada. Dziwię się, że ten "ogarek" ma admina po świadomym założeniu multikonta na forum.

Pis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok kaen. Można robić voye w stylu "chcecie zmiane?" a nie konkretne mapy bo to przesada. Ping po 50? Nawet 1 raz nie widziałem u Ciebie takiego pingu. Tak jak conver napisal masz gimbusiarskie teksty i nq serwerze zachowujesz sie jak ktos lepszy od wszystkich a na forum niewiniatko. Tak jak juz napisał conver nic sie mie trzyma kupy z tego co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałes 'jak bedzie' tylko 'bedzie to sie okaze' czyli sugerujesz ze jezeli hltv pojawi na serwie to wszystko w sprawie tej skargi sie rozwiaze. Wiec zastanow sie kto tu ma mozg pięcio latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emso Wlecialem bo ty wleciales i pytalem sie co teraz zrobisz z tym a potem wylecialem z niej nic ci nierobiąc robilem wowczas cele wbijajac do innych

A i czemu nie pokazales o czym pisalem do cb wczesniej?? taki cwany jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KaeN, ja wbiłem normalnie do niej surfem, a jeśli nie zgadzasz się proszę o dowody w postaci SS/Demka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We¼cie go w końcu wypierdolcie, bo to się robi śmieszne. Cała sieć pada przez takie dzieciaki... Skończyło się babci sranie. Ile może mu to uchodzić na sucho?

Wzorowe zachowanie admina na pw:

mam pytanie na huj sie wypowiadasz w skargach jak niewiesz co sie dzieje na BB odpierdol sie w koncu odemnie bo co obrazilem cb na serverze i teraz bedziesz sie mscila hahahah

Wiem wystarczająco tyle, by umieć ocenić Twoje tępe, gimbusiarskie zachowanie. Z takimi tekstami id¼ do kolegów z piaskownicy, a nie do mnie.

@@

Niżej.

Nie zniżam się do jego poziomu i nawet nie mam zamiaru, bo bym się musiała położyć ;x

@@

Kolejne dolewanie oliwy do ognia.

i to mówi 14 latka Hahahaha i takie wlasnie osoby rozpierdalają system

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie macie GG czy innych komunikatorów aby się kłócić . KaeN, jak są świadkowie nie zawsze potrzebne są wtedy dowody. Na Ciebie są co chwile skargi co Ty odwalasz chłopie ?! Ja teraz nie dam rady wysłać tego tematu blackowi bo na telefonie jestem więc niech ktoś z was to mu wyśle .

+ Nie przeklinać w skargach bo już nie będę ani ja ani inny moderator pobłażliwy i polecą warny ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...