Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

TakiWłaśnieJestem

Kikanie za Ping Gdy pare osób laguje

Polecane posty

Jestem poprostu za. Nwm albo chosting w innym kraju albo nwm co poprostu same z Sb są lagi na tym serwerze Też bardzo prosze o dodanie pluginu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem poprostu za. Nwm albo chosting w innym kraju albo nwm co poprostu same z Sb są lagi na tym serwerze Też bardzo prosze o dodanie pluginu

Pisze się "hosting".

Co do tematu to nie mam pojęcia dlaczego macie takie pingi.Ja ping 10-30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tyle że ten kto ma ping 100-200 niech admin kickuje i już a jak będzie tak ciągle to niech banuje na 5 min albo niech poszuka sobie jakiegoś programu na ping ja sam uzywam i mam 20-30 Ping czasami mi na pare sekund wskoczy do 200 bo włącza się internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tyle że ten kto ma ping 100-200 niech admin kickuje i już a jak będzie tak ciągle to niech banuje na 5 min albo niech poszuka sobie jakiegoś programu na ping ja sam uzywam i mam 20-30 Ping czasami mi na pare sekund wskoczy do 200 bo włącza się internet

Nie każdy ma Dobrego kompa i Neta wiec wiesz Np:Elite tez ma ping 20-30 jak nikto nie laguje a jak wejdzie lagger to elite ma 200 pingu

mi tak samo skacze jak ktos laguje wiec Black wez zrob ze wgl nie kika za ping jak ktos bedize mial ping 200w gore to admini beda go kikac! :pp????

I co BlackDead Pomyślałes co z tym zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaen ja jestem w niemczech i mam mniejszy ping os cb. Raz siedzialem ja ty i jakis koleś i wszyscy miepi ping po 60 a ty po 200. Jestem na NIE gdyz owy plugin jest i kicka bodajże od 120 w gore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: Bez Powodu

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...