Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Ariovsky

Skarga Na Wladimir

Polecane posty

Mój Nick w grze: SpoconYYY

Nick Admina/Gracza: Wladimir

IP oskarżonej osoby: Jeśli ktoś ma konto w amxban wyświetli mu się http://bany.cs-staraszkola.pl/ban_list.php?bid=138

Steam ID oskarżonej osoby: STEAM_ID_LAN 402:19:10480

Data,godzina, mapa zdarzenia: fy_snow to godzina była 10:40 i de_rats_1337 10:56 coś takiego .

Opis Sytuacji: Grałem sobie pierw na fy_snow lecz wgl grać się nie dało ponieważ gracz Wladimir ma 170 któryś lvl na klasie terorysta i gdy jest początek rundy robi teleport i otumaniacz na resp przeciwnej drużyny .

Ewentualne dowody w postaci SS/demka:

O co prosisz: O zresetowanie lvl'a temu graczowi i ban na najdłuższy okres jaki jest możliwy za RASH i denerwowanie innych graczy .

03341697315380993322.png

ssnr2.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co typ rashowałem bo rashował Mr.King co będę stał na respie i czekale aż on zrasuje i mnie dednie zaraz wstawie demko z mapy to zobaczysz,że on rasowal i ja rashowałe i mowiłem mu zeby nie rashował bo ja zacznę.Wstawił bym demko z HLTV ale nigdzie nie ma.Mr.king rashował ale byl w twoim team i ci to nie przeszkadzało ja nie bede stął jak ofiara i czekał aż on mnie dednie i dlatego ja zacząłem rashowac.A ty po prostu mi zazdrościsz lvl'a bo jesteś ofiara co nie umie wbić sobie jak byś miał lvl taki to byś to samo robił bo nie raz rk robiłeś i rash tak wiec skończ bo nie tylko ja rashuje tylko ja mam największy lvl i chcesz mnie udupić.:). Zazdrość to największa broni POLAKA.Sam nie może komu nie da niech H@ obejrzy demko z mapy fy_snow i będzie all widział to było około godziny miedzy 10-12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja gram na innym paintballu podobnym do tego mam tam największy lvl na assasinie . Lecz nie rashuje nie chodze po teksturach i nie robie reskilla . Ja ci nie zazdroszcze lvl'a tylko chce żebyś się nauczył gry normalnej a nie grasz jak dziecko i pó¼niej piszesz ,że każdy ci zazdrości lvl naucz się grać bez rashu i bez respkilla . Wtedy będziesz mógł pisać na innych ,a teraz nie masz co pisać na innych bo po pierwsze to mr.king grał normalnie jak ty rashowałeś siedział sobie na tym co jest to okienko a ty rashowałeś w tedy pó¼niej on dopiero zaczął rashować ,ale to ty 1 to robiłeś . Jak tak bardzo chcesz udowodnić ,że on rashuje to pierw ty skończ i załatw dowody bo tak to nie masz co pisać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty czytasz to co napisałem??Rashowałem bo all rashowała a w szczególności Mr.King nie będę stał na respie i patrzył jak mnie deda!!! na mapie fl_snow ciężko zęby nie rashowac jak respy oddalone są o tycia odległość.Jeszcze raz mowie niech H@ zobaczy demko z fl_snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm jeśli H@ zobaczy demko z fy_snow to i niech zobaczy z de_rats_1337 bo to kolejna mapa była ,na której rashowałeś ty i nie tylko . Ja dowody posiadam tylko na ciebie jak rashowałeś . Było zrobić screnna na mr.king to i on dostanie bana . Bo narazie to chyb tylko ty :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie blokada zabicia tylko blokada przekroczenia połowy , że nawet jeśli byś ktoś zrobił teleport to i tak by się zatrzymał przed połową mapy na co 2 FFA tak jest . Jak by było ,że nie wolno bić przez 10 sek. to i tak by jakiś terorysta mógł przejść za ten czas na resp przeciwnej drużyny minie 10 sek. i all leżą bo zrobił otumaniacz . Lepsza by była bariera ,której nikt nie przekroczy przed upływem 10 sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga Słuszna Grałem sobie ostatnio na Pb i grał sobie Władimir była wtedy Mapa fy_snow dobrze my nie wyszli z naszego respa i Władimir Nas już Zabił A ja wtedy nie miał Admina bo sobie nie opłaciłem więc Przepraszam Was że wtedy nie miałem Admina .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...