Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Paluch

Skarga na Dark i Elite

Polecane posty

Mój Nick w grze:Paluch

Nick Admina/Gracza:admini Elite i Dark

IP oskarżonej osoby:nie mam

Steam ID oskarżonej osoby:nie mam

Data,godzina, mapa zdarzenia:19:35 27.12.13 bb_minecraft

Opis Sytuacji:gram sobie w ct zbudaowalem kampe zombie mnie zabilo no bo dark skrocil kampe i mowili ze za to nie ma bana no z tego co ja wiem za to jest ban bo na każdym serwie którym grałem basu builder to za skracanie był ban no i gdy mnie zabili potem ja skróciłem i zabiłem admina elite i on mi mowil chcesz bana ja mowie dark skrocil i mowiliscie ze za to ban anie ma no i dal mi bana powod bugujesz rc nie ogarnąłem prosze o ogarnięcie tych adminów.

Ewentualne dowody w postaci SS/demka:wycinek z konsoli

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Elite

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-StaraSzkola.pl

[AMXBans] Powod: 'bugujesz rc'

[AMXBans] Dlugosc bana: '10 minut'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:48191562'

[AMXBans] Twoje IP: '81.219.42.121'

[AMXBans] ===============================================

O co prosisz:Bardzo prosze o ukaranie tych adminów bo nie ogarniają regulaminu serwera i wykorzystują prawa admina.

Pozdrawiam Paluch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dokladnie dzisiaj byla sytuacja ze gralem z kolegą na kolegi nicku to on byl w ct minelo 5sec a on rozpoczął round on w powietrzu na NC i Godzie a nas zabili prosze o odebranie mu admina bo nieogarnia posady admina a Emso zlozyl podanie chociarz gral na servie ok 5-6h to normalne??????? to wszystko odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze:

Co do skargi, czytając powtórnie regulamin, nie zauważyłem zakazu skracania.

Po drugie:

Proponuję zabrać admina Kaen, spójrzcie na jego post i się zastanówcie, czy taka osoba może mieć admina??? Myślałem że admin musi być przykładem do naśladowania, lecz Kaen nawet nie zna ortografii i nie potrafi ułożyć poprawnie zdania.

Przecież po jego wypowiedzi nawet nie wiemy o kogo chodzi, kim jest ten tajemniczy on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze:

Co do skargi, czytając powtórnie regulamin, nie zauważyłem zakazu skracania.

Po drugie:

Proponuję zabrać admina Kaen, spójrzcie na jego post i się zastanówcie, czy taka osoba może mieć admina??? Myślałem że admin musi być przykładem do naśladowania, lecz Kaen nawet nie zna ortografii i nie potrafi ułożyć poprawnie zdania.

Przecież po jego wypowiedzi nawet nie wiemy o kogo chodzi, kim jest ten tajemniczy on

Dla twojej informacji umiem pisac po polsku a te tajemniczy on to Elite chyba o nim mowa ty umiesz wgl myslec????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla twojej informacji umiem pisac po polsku a te tajemniczy on to Elite chyba o nim mowa ty umiesz wgl myslec????????

Dziecko ja nie rozpocząłem rundy i jak ja mogłem podlecieć i was zabić jak byłem w ct??? zastanów się co piszesz NWM jakim cudem dostałeś adma. Masz góra 10 lat i nie masz steam.

A co do TEGO JA BANA NIE DAŁEM : ) dziękuje to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak a kto rozpoczal round jak byl w ct? swiadkowie sa np:*DiZzy*KLAN gral i ja to wiec ty chyba nie ogarniasz!!!
Niestety drugi oskarżony :/ sory dark że wydałem ale wyru nie miałem :////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Emso zlozyl podanie chociarz gral na servie ok 5-6h to normalne??" co związku z tym ? Gracze mnie zaakceptowali i nie tylko oni więc mogłeś się wypowiedzieć w podaniu a nie teraz narzekać każdy mógł się wypowiedzieć. Tak samo na PB złożyłem i też mnie przyjęli więc już na ten temat nie masz nic do gadania.

^Dark^ Popieram cię z tym zabraniem Admina KaeN Widać że nie jest gotów by mieć Admina.

KaeN "ty umiesz wgl myslec????????" On umie ale ty wyrażać się raczej nie.

ElitePL "Masz góra 10 lat i nie masz steam. " Może tyle lat nie ma ale tak się zachowuje.

DizZyKLAN "No właśnie musicie ich usunąć z administratorów.!?!?!?!?!" Dzięki że to powiedziałeś. Tylko chce znać poważne powody by stracić admina. Bo z tego co tu widzę dużo kręcicie. Ciebie rzadko widzę na serwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

KaeN,sam teraz pokazujesz swój iloraz inteligencji ;d Właśnie Ty się nie nadajesz na admina i jeszcze coś usłyszę złego na twój temat stracisz posadę ;)

Co do skargi nie masz konkretnych dowodów i czas minął na wstawienie więc skarga niesłuszna

/zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: skarga niesłuszna

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...