Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

^Dark^

Skarga na Kaen

Polecane posty

Mój Nick w grze: ^Dark^

Nick Admina/Gracza: Kaen

Steam ID oskarżonej osoby: STEAM_0:0:239588594

Data,godzina, mapa zdarzenia: 17:20 bb_megabuild4

Opis Sytuacji: Zostałem zbanowany za bicie na ziemi, ale Kaen stał nieruchomo przez dłuższy czas, a z tego co wiem to bicie na ziemi jest dozwolone, gdy ktoś stoi afk. Przynajmniej tak mówiło większość administracji.

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: brak, Elite moze potwierdzic i Pan Maciek byli w tym czasie na serwerze, a tylko ich zapamietalem

O co prosisz: Odebranie admina lub upomnienie.

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zbanowany przez Admina: KaeN

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-StaraSzkola.pl

[AMXBans] Powod: 'bijesz zombie na ziemi'

[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:34233223'

[AMXBans] Twoje IP: '94.240.13.84'

[AMXBans] ===============================================

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak skoro byłeś "z/w" to byłeś afk, przeczytaj regulamin i zobacz co można robić z afk'ami :)

Kaen nie zna regulaminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Afk to jestes na respie a ja mialem z/w ty wgl myślisz?? z tego co wiem inni maja z/w np Elite albo MiSzCzU to ich nie bija na ziemi wiec ogar!!

Regulamin Dla drużyny Budujących:

1. W jednej bazie mogą znajdować się max 2 osoby.

2. Zabrania się strzelania do TT gdy wchodzi ono na czyjąś bazę! Można strzelać tylko i wyłącznie gdy zombie wchodzi do nas na bazę lub gdy są AFK.

3. Nie wolno wchodzić do cudzych baz bez pozwolenia.

4. Baza może mieć tylko 1 spowalniacz.

5. Baza może mieć max 3 przeszkody.

6. Zakaz wykorzystywania wszelkich bugów serwera!

7. Zakaz robienia kamp w miejscach odradzania się graczy.

8. Zakaz uciekania z kampy (jeśli zombie wejdzie nie możesz uciekać)

Regulamin Dla drużyny Zombie:

1. Drużyna Zombie ma obowiązek zabić przeciwna drużynę.

2. Gracz Zombie ma zakaz blokowania swojej drużyny.

3. Zabrania się współpracy z przeciwna drużyna.

4. Zombie ma wykonywać Cele czyli wchodzić na kampy!

i gdzie ty tu widzisz ze mozna bic na ziemi ja nie bylem na respie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba ktoś tu nie wie co to znaczy skrót AFK :)

Away From Keyboard oznacza osobę która nie jest aktualnie przed komputerem, więc ta osoba nie musi stać na respie :) Także sam się wkopujesz ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kean, może nie doczytałeś, ale zrobię to za Ciebie - "2. Można strzelać tylko i wyłącznie gdy zombie wchodzi do nas na bazę lub gdy są AFK."

Jest to punkt drugi regulaminu, admin powinien go znać. Ja sam tłumaczyłem Dark'owi, że może bić na ziemi, jeżeli stoisz ewidentnie w miejscu. Co to znaczy AFK - Dark wytłumaczył, więcej nie trzeba nic pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie każdy debil wiedziałby, że skoro jest się AFK, czyli ZW, to przecież można wyjść z serwera, a nie utrudniać tylko grę. Wadziłeś wtedy na serwerze i się dziwisz, że Cię bił, a następnie go zbanowałeś? ¯enada.. Kolega ^Dark^ jeszcze powinien sam Ciebie zbanować, albo wykopać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadzam się z wami, CZEMU on ma admina skoro nawet na steam go nie stać???? na dodatek że DOSTAŁ a nie ma to nawet NIE ZNA regulaminu serwera... Zgadzam się z ^Dark^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KaeN, oni mają racje, we¼ pogód¼ się z tym bo sam się jeszcze przyznałeś.

a co do kary że to był pierwszy raz proszę o złagodzenie czyli upomnienie Admina. Mam nadzieję że już nie będzie kłopotów w sprawię tego Admina Base Builder. Tyle z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadzam się z wami, CZEMU on ma admina skoro nawet na steam go nie stać???? na dodatek że DOSTAŁ a nie ma to nawet NIE ZNA regulaminu serwera... Zgadzam się z ^Dark^

Elite tym postem pokazałeś, że twój poziom inteligencji jest poniżej dna i mułu. Jak można pisać, że kogoś nie stać na [sTEAM] a ma Admina, no ludzie. Takie komentarze powinny być nagradzane warnami od moderatorów, nie każdy ma sytuacje w rodzinie, gdzie stać go na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elite, Co z tego że nie ma steam? a jak jakiś Head Admin by nie miał steam to też byś tak powiedział? wątpię w to. Zamiast sobie pomagać to wręcz przeciwnie. Moim zdaniem powinieneś zostać upomniany za to.

KaeN, Co z tego że nie gra? To nie znaczy że nie może powiedzieć co o tym sądzi. To wolny kraj i niech się wypowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KaeN, nie ośmieszaj się. Mam prawo wolnej wypowiedzi, gdy widzę syf. Na Ciebie są jakieś wieczne skargi. Poza tym grałam kilka razy na BB i widziałam, jak się zachowujesz, więc wiem, co się dzieje. Teraz powinniście mu pojechać po bandzie z punktami karnymi, bo człowieczek nawet regulaminu nie zna.

Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ConverSiara, we¼ odpuść bo on i tak tylko swoje ok?

KaeN, nie gadaj że cały czas jak gram z 4,5 dni i widziałem gdzieś cie około 5 razy i zacznij wyrażać się szacunkiem do graczy a nie "i ty sie nie osmieszaj bo szkoda mi cie!!" co to ma być za zachowanie? na Admina nie dopuszczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emso, wiesz. Widocznie on nie wie, że istnieje jeszcze takie coś, jak inny nick w grze, a inny na forum.

KaeN, zachowujesz się jak bachor. Takich tekstów już teraz nie używają nawet dzieciaki z przedszkola. Cały czas grasz? Buahahahah. Tutaj normalnie walnęłam śmiechem. Poza tym coś widzę, że nie umiemy liczyć do x liczby, bo skarg było więcej..

Nie wierzę wgl., że tacy człecy mają Admina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ConverSiara, Przecież nie trzeba mieć taki sam nick. Każdy wybiera jaki chce mieć [nie licząc podszywania się].

KaeN, Niech się wypowiada, a jeśli coś ci się nie podoba to nie czytaj tylko zignoruj, a nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do skargi, to spam jest niepotrzebny, gdyż ban był nie słuszny, poczekajmy na wypowied¼ H@.

Kaen żałosny jesteś, swoimi tekstami pokazujesz swój poziom inteligencji, "żal mi cb?" Gimbaza wita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KONIEC !!! ROBICIE TU NIEPOTRZEBNY SPAM I SPINY !!! TEMAT ZAMYKAM ! SPRAWA ZOSTAŁA WYJA¦NIONA ! I KA¯DY WIE O CO CHODZI .!!! zAMYKAM TEMAT I CZEKAJCIE CIERPLIWIE NA WERDYKT BLACKA !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: CLOSE PRZED SPAMEM .! CZEKAMY NA WERDYKT BLACKA !

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...