Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ciFBB

Skarga na Elite x2

Polecane posty

Mój Nick w grze: `Nie Wejdzie To Proste ;)

Nick Admina/Gracza: Elite

IP oskarżonej osoby: -

Steam ID oskarżonej osoby: -

Data,godzina, mapa zdarzenia: 18:00 , Megabuild4

Opis Sytuacji: Admin po czasie dobudowyje kampe + DOSTAŁEM BANA Z NIEZNANYCH MI POWODÓW WIDAć PROPROSTU ¯E KOLEGA NIE OGARNIA AMX.

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: http://pokazywarka.pl/1k23vi/

O co prosisz: Odebranie Admina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opis Sytuacji: Admin po czasie dobudowyje kampe + DOSTAŁEM BANA Z NIEZNANYCH MI POWODÓW WIDAć PROPROSTU ¯E KOLEGA NIE OGARNIA AMX.

Dostałeś bana za to że zrobiłeś rc, Niestety przed śmiercią nie zdążyłeś więc tylko 10 min .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ElitePl masz admina nie całe 5 godzin i masz już z 3 skargi.

Widziałem że tak bęndzie a i wjego podaniu podpisałem sie ze na nie bo mówiłem ze jest nie ogarem nie umie obłsugiwać się amx znajomosc jego pewnie 3-10.

A i nie miał admina no moze miał ale na u mnie i pobanował mi wszystkich.

BlackDead Zastanów się lepiej xd ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ElitePl masz admina nie całe 5 godzin i masz już z 3 skargi.

Widziałem że tak bęndzie a i wjego podaniu podpisałem sie ze na nie bo mówiłem ze jest nie ogarem nie umie obłsugiwać się amx znajomosc jego pewnie 3-10.

A i nie miał admina no moze miał ale na u mnie i pobanował mi wszystkich.

BlackDead Zastanów się lepiej xd ;/

Heh 3 skkargi? 2 kolego : ). Po drugi znajomość amx taka jaką napisałem po 3. Niestety jesteś biedny i temu że zapłaciłem jednemu H@ zabierałeś mi... A i zbanowałem u cb 1 osobe za haxy a ty mówisz że za chacki 30 min więc sięzastanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj ludzie co się tu dzieje...

Widać że Elite pisać nawet nie umie poprawnie. AMX też jest mu obca, jeżeli on bana daje mi w 1 minute ? Gdzie inny admini robią to w 10sec. U@ oczywiście odczytać też nie umie. Banuje mnie co 10minut bo nie robię celów, Ja je robie a że nie zawsze wejdę na kampe czy spadam to chyba normalka na BB. Sam nie jesteś lepszy biegasz bo ziemi i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wejdzie ty nigdy nie wykonujesz celów moda, a gdy masz już paść to wychodzisz z serwera, bo Cie to boli jak masz paść, jesteś dzieckiem które nie umie grać, które chciałoby ciągle fragować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj ludzie co się tu dzieje...

Widać że Elite pisać nawet nie umie poprawnie. AMX też jest mu obca, jeżeli on bana daje mi w 1 minute ? Gdzie inny admini robią to w 10sec. U@ oczywiście odczytać też nie umie. Banuje mnie co 10minut bo nie robię celów, Ja je robie a że nie zawsze wejdę na kampe czy spadam to chyba normalka na BB. Sam nie jesteś lepszy biegasz bo ziemi i tyle.

Bana daję w minutę... Tak... Zajmuje mi to 20 sec max. U@ czytam ale nadąż z 20 osbami na raz więc zerkam do konsoli. Stoisz pod kampa 1 min wchodzisz, spadasz specjalnie nie robisz celów a napisałeś tą skarge ponieważ zbanowałem cię za nie robienie celów chłopie ogarnij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elite ty dostałeś admina do zabawy? Wczoraj slapowałeś gracza bo nie wykonywał celów, po czym ty tez nie wykonywałeś celów. Zamiast dać temu graczowi bana na 5 min to ty się bawisz . Zastanów się co ty robisz.

A co do rc, niektórzy gracze mają większe pingi więc ich wywala, to nie jest rc ogarnięty adminku, w takiej sytuacji pisze na say że został ktoś wywalony a ty za to dajesz bana. Pozdro. Zgodzę się z tobą ciFBB że Elite nie ogarnia AMX, byłem tego świadkiem. Skarga słuszna ponieważ w czasie przygotowania pomagał innym , tak jak w czasie budowania jak ja byłęm na serwerze, dodam jeszcze że Elite buduje kampy również jak jest w tt - czyli się bawi zamiast sprawdzać kamp, czy budują zgodnie z regulaminem.

[ Dodano: 2013-12-26, 13:11 ]

Bana daję w minutę... Tak... Zajmuje mi to 20 sec max. U@ czytam ale nadąż z 20 osbami na raz więc zerkam do konsoli. Stoisz pod kampa 1 min wchodzisz, spadasz specjalnie nie robisz celów a napisałeś tą skarge ponieważ zbanowałem cię za nie robienie celów chłopie ogarnij się.

Pozdro . Bana dajesz dłużej niż 20 sec i to jest pewne bo poprosiłem Cię o zbanowanie gracza , zbanowałeś go po około 40 sec, a w tym momencie stałeś nieruchomo co świadczy o tym że grzebałeś w amx. Człowieku, nawet nie wiesz ile BB ma slotów , nigdy nie pisze 20 osób ( nie ma tyle slotów-jest 18) na u@ , jak ja gram maksymalnie pisze na mapie 1 gracz i to tylko raz. Gdy grałem ciFBB normalnie wchodził do kamp, jako jeden z niewielu. Jak można nie robić specjalnie celów? Chyba nikt nie chce dostać bana. ciFBB napisał tą skarge bo nie ogarniasz i tyle. Dodam jeszcze do wczorajszej sytuacji z tobą że spytałem się ciebie czemu go nie zbanowałeś tylko slapowałeś powiedziałeś że to nie ma sensu bo i tak zaraz wejdzie i też nie będzie wykonywał celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elite ty dostałeś admina do zabawy? Wczoraj slapowałeś gracza bo nie wykonywał celów, po czym ty tez nie wykonywałeś celów. Zamiast dać temu graczowi bana na 5 min to ty się bawisz . Zastanów się co ty robisz.

A co do rc, niektórzy gracze mają większe pingi więc ich wywala, to nie jest rc ogarnięty adminku, w takiej sytuacji pisze na say że został ktoś wywalony a ty za to dajesz bana. Pozdro. Zgodzę się z tobą ciFBB że Elite nie ogarnia AMX, byłem tego świadkiem. Skarga słuszna ponieważ w czasie przygotowania pomagał innym , tak jak w czasie budowania jak ja byłęm na serwerze, dodam jeszcze że Elite buduje kampy również jak jest w tt - czyli się bawi zamiast sprawdzać kamp, czy budują zgodnie z regulaminem.

Pozdro . Bana dajesz dłużej niż 20 sec i to jest pewne bo poprosiłem Cię o zbanowanie gracza , zbanowałeś go po około 40 sec, a w tym momencie stałeś nieruchomo co świadczy o tym że grzebałeś w amx. Człowieku, nawet nie wiesz ile BB ma slotów , nigdy nie pisze 20 osób ( nie ma tyle slotów-jest 18) na u@ , jak ja gram maksymalnie pisze na mapie 1 gracz i to tylko raz. Gdy grałem ciFBB normalnie wchodził do kamp, jako jeden z niewielu. Jak można nie robić specjalnie celów? Chyba nikt nie chce dostać bana. ciFBB napisał tą skarge bo nie ogarniasz i tyle. Dodam jeszcze do wczorajszej sytuacji z tobą że spytałem się ciebie czemu go nie zbanowałeś tylko slapowałeś powiedziałeś że to nie ma sensu bo i tak zaraz wejdzie i też nie będzie wykonywał celów.

1 Tahiti skoro widziałeś że mi przeszkadza to nie zareagowałeś po prostu stałeś i się patrzyłeś

2 Się nie ruszam=jestem w konsoli ? ok

3 Napisałem 20 osób tak wiem nie ma tyle ale to było napisane retorycznie. Wiesz co to? to się nie czepia

j

4 Przy tobie wchodzi, bez adminów się nie rusza, MO¯E wejd¼ na serwer od czasu do czasu nie jako admin to się przekonasz a nie ....

5 ¯e do Cb tylu nie pisze to nie znacz że do mnie też nie pisze.

6 Na serwie widziałem ci w ciągu tygodnia 2-3 razy max więc nie wiesz co robi cFibi.

7 Admina nie dostałem do zabawy, pomagam graczom itp. A kiedy byłeś na serwie siedziałeś se i fragowałeś a ja wszystko robiłem

8 Dałeś bana mi za to że slapowałem gracza co "nic nie robi" , PRZESZKADZAŁ mi a ty mówisz że bana dać? chyba chcesz jak najgorzej dla graczy :) w przeciwieństwie do mnie.

9 ZBUDOWAŁEM GRACZOWI KAMPE tak. Miałem zbanować dwóch za to, że nie mogli się pogodzić o miejsce na budowanie? nie sądzę

10 Mówisz że miałem patrzeć czy kampy zgodnie z regulaminem. A Ty to co? ja bd robił wszystko a Ty tylko siedział i na mnie skargi pisał?

11 BRONISZ gracza który w topce ma 10 dedów heh porównaj Sb. topke a potem oskarżaj mnie za to że pomagam innym graczom i banuje gracz co Rb rc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, jak miałem reagować jak ty go slapowałeś ? Chyba też jesteś adminem to coś rób a nie się baw.

Po drugie,nie zawsze jestes w konsoli, oznacza to że coś robisz poza grą.

Po trzecie, wiem co to , ale używaj tego mózgu i wypowiadaj się precyzyjnie.

Po czwarte, gram częściej od Ciebie, wiem co się dzieje na serwerze. Mam admina to gram na 1 koncie a nie na paru.

Po piąte, masz admina od wczoraj i mówisz że dużo ludzi do Ciebie pisze? ¦mieszne.

Po szóste, Gram na tym serwerze dłużej od Ciebie. Mam swoje życie prywatne i czasami rzadziej wchodzę, ale to nie zmienia faktu że jestem dłużej od Ciebie.

Po siódme, Odkąd jesteś adminem czyli od wczoraj nic nie zrobiłeś tylk oslapowałeś itp.

Po ósme, Pisałeś mi że on nie wykonywał celów więc po co go slapowałeś?

Po dziewiąte, Czy ja napisałem że masz ich zbanować ? Ogar. Jeżeli by się wyzywali, przeklinali ostro to tak ale muszą dojść do porozumienia a ty masz im pomóc!

Po dziesiąte, Patrzę zawsze w każdej rundzie bez względu czy jestem w ct czy tt. W ct jak zbuduje kampe zawsze potem sprawdzam innych kampy, a w tt caly czas latam kolo ct i sprawdzam.

Po jedenaste, Co z tego że ma mało dedów ? Ogarnij się bo to już przesada.Banujesz graczy za rc bo to widziałem, nie pomagasz innym graczom bo też to widziałem a pozatym masz adma od wczoraj i nie ogarniasz go jeszcze w pełni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tahiti, mówisz że ostatnio jesteś dłużej na serwerze niż ELITE, to nie prawda, ponieważ Ciebie praktycznie w ogóle tam nie ma oto dowód: http://www.gametracker.com/player/Tahiti/88.199.98.115:27022/

Przez ostatnie 6 dni byłeś na serwerze 30 minut...

Także skąd ty człowieku możesz cokolwiek wiedzieć co się tam dzieje??? Jak byś tam grał to byś widział co wyprawia "Nie wejdzie to proste", jak nie wierzysz to spytaj się innych adminów :)

Przy czym ELITE spędza bardzo dużo czasu na serwerze: http://www.gametracker.com/player/Elite/88.199.98.115:27022/

To jest jego konto od tego czasu co jest adminem, uwierz że robi na prawdę więcej od Ciebie, dlatego też sa na niego skargi, a na np. na Ciebie nie ma, ale jak mają być, jak Ciebie nie ma na serwerze.

477 minut w ciągu dnia to na prawdę dużo

Jeśli admin gra na serwerze, to nawet nie wiem jakby się starał to i tak będą nie niego skargi, przykładowo, admin pomoże jednej osobie, ta mu podziękuje a innych 10 będzie niezadowolonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem przerwe 5 dni, ale co z tego ? To nie zmienia faktu że Elite nie ogarnia serwera. Robi więcej ? Od wczoraj ? Potrafi z amx'a chyba tylko slapować i tylko to mu dobrze wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem przerwe 5 dni, ale co z tego ? To nie zmienia faktu że Elite nie ogarnia serwera. Robi więcej ? Od wczoraj ? Potrafi z amx'a chyba tylko slapować i tylko to mu dobrze wychodzi.

Skoro tylko umiem slapować to za co mam skargę? Robię to co powinienem i wielu graczy jest zadowolonych że im pomagam inni smutni że ban za rc, psucie kamp itp. To jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja jestem na serwerze to innym nie pomagasz , a jak mnie nie ma to jest inna sprawa. Nie dałeś powodu bana , po tym wnioskuje ze nie umiesz się obsługiwać amx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem 20 osób tak wiem nie ma tyle ale to było napisane retorycznie. Wiesz co to? to się nie czepia

Wiesz człowieku co to znaczy "retorycznie" ? Ty chyba nawet nie wiesz co piszesz...

To że Masz spam na U@ to tylko świadczy o twoim nie ogarze i o tym że chyba nie potrafisz zapanować nad serwerem. Na moje pytanie na U@ jeszcze nigdy mi nie odpowiedziałeś.

6 Na serwie widziałem ci w ciągu tygodnia 2-3 razy max więc nie wiesz co robi cFibi.

Klawiatura jak widać też jest Ci obca.

Co do budowania kamp po czasie to Tahiti ma 100% racji. Rozumiem jeżeli ktoś Cię prosi dobuduj mi bo nie wyszło czy coś, ale ty po czasie latasz i sam się pytasz ludzi zrobić Ci tu coś ? w międzyczasie kiedy czas leci (nie robisz wtedy celów mapki), Budowanie budowaniem, ale pomoc po czasie i to sporo po czasie to przesada 1:48 do końca rundy a ten sie zabiera za poprawianie kamp w najlepsze. Wiem boli Cię że ktoś ma mniej dedów od Cb, ale też zauważyłem że masz 350 fragów przez 2 dni od kiedy jesteś Adminem, bo gdy nim nie byłeś to te 300 nabijałeś chyba w miesiąc.

Wygnać i tyle :D Pozdro.

Nie dawajmy małolatom Adminów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz człowieku co to znaczy "retorycznie" ? Ty chyba nawet nie wiesz co piszesz...

To że Masz spam na U@ to tylko świadczy o twoim nie ogarze i o tym że chyba nie potrafisz zapanować nad serwerem. Na moje pytanie na U@ jeszcze nigdy mi nie odpowiedziałeś.

Klawiatura jak widać też jest Ci obca.

Co do budowania kamp po czasie to Tahiti ma 100% racji. Rozumiem jeżeli ktoś Cię prosi dobuduj mi bo nie wyszło czy coś, ale ty po czasie latasz i sam się pytasz ludzi zrobić Ci tu coś ? w międzyczasie kiedy czas leci (nie robisz wtedy celów mapki), Budowanie budowaniem, ale pomoc po czasie i to sporo po czasie to przesada 1:48 do końca rundy a ten sie zabiera za poprawianie kamp w najlepsze. Wiem boli Cię że ktoś ma mniej dedów od Cb, ale też zauważyłem że masz 350 fragów przez 2 dni od kiedy jesteś Adminem, bo gdy nim nie byłeś to te 300 nabijałeś chyba w miesiąc.

Wygnać i tyle :D Pozdro.

Nie dawajmy małolatom Adminów !

Przez miesiąc? Tak. Moje multi ip nie pozwala grać więc nie grałem na serwie do 22 grudnia. 300 Fragów nabiłem max przez tydzien bez admina więc nie wiem o czym ty piszesz. I do tego mówisz że nie robię celów mapy Hah tu Cię wyśmieję. Nie raz rezygnuje z rundy nawet jako budowniczy żeby pomóc graczom ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

300 Fragów nabiłem max przez tydzien bez admina więc nie wiem o czym ty piszesz

I tutaj sam się kolego wkopałeś bo nowy Ranking jest od max 3,4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: Brak ip/steam oskarżanej osoby

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...