Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

19Majsteer

Skarga na Admina Emsa

Polecane posty

Witam jako Admin Paintball'a mam zła nie do końca skarga na Nowego Admina Emsa . Więc nasz admin pb prawie nic robi na serwie , tylko skopiony na grze :/ . Gracze ciągle pisali do niego , żeby zbanowali tego lub tamtego cziera , a on kompletnie brak reakcji na komentarze graczów . Jak sam to zauważyłem p parę minut temu , że jak mu kazałem ogarnąć się i coś robił by na serwie Pb . Mam trzech świadków to oni właśnie Spocony , Wladimir , Miła:* oni sami zauważyli to . Proszę o to żeby Ogarną się i brał się do roboty tym Adminem na serwie Paintball'u .

Pozdrawiam Was Admin PB Master :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram Master'a on ma racje ja to widzialam moja siostra grala na serwie gracz prawy klawisz chyba taki nick zrobik respkilla a emso siedzial i gral oczywiscie to ja i moja siostra upomniala sie o tego bana dla niego to zamiast jemu dac bana wlasnie to ona dostala bana takiego "niejestem Debilemę cos takiego a prawy dalej gral na serwie !!

ON JEST NIOGARNIETY!! !! PROSZE OGARNIJCIE GOOOOO!!!

Pozdrawia Mila ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BleckDeath gral z nami na inferno pisałem mu ze typ gra na wh nic pisali inni gracze nic wszedł admin emso i od razu zbanował wiec co do ogarniania to sam H@ nie ogarnia a czepiacie sie emso.:)ty tez Manster czy monser zabiłem cie 3 razy otlumki w trupie to kikasz...ze rash rash a to byla trupa na dd2 to troche daleko na rash...Ja do Emso nic nie mam on cigle na serwa wchodzi cos ogarnia reszta to tylko sie pobawic.:)

Dodam jeszcze,żeby MansteR tak nie spamil say@@ bo grac nie idzie assasini skacza i nie widac bo cigle cos pisze say@@.Emso to jedyny admin co gra na serwie prawie caly czas ilos odpalów na serwie zmalała brzez to ze gra emso Manser juz czesciej Blac wchodzi na serwa niz ty.:) taka prawda ze 1h temu wbil manster na serwa i spamil na say@@ link na forum do tej skargi mapa fly_snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze ogarnij to ortografie . Kto ciebie uczy Języka Polskiego ?? . Po drugie bardzo przepraszam za spam na u@ i obiecuje nie będę tego robić ;) . Emso nic nie robi tylko jest skopiony na grze , to chwal go za nic :/ . On tylko sobie grać , a nie sprawdza ludzi czy mają , robią rk lub rash

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Nie czepiaj się o ortografię bo sam masz nie najlepszą ;)

2) Nie czepiajcie się chłopa, ze chce sobie pograć!

3) BlackDead może testował jakiś plugin, albo coś robił przy serwerze i się nie skupił na u@.

Według mnie to potrzeba więcej adminów na pb. Dlaczego tak wnioskuję? Bo kiedyś sam byłem adminem na tym serwerze, i jak był okres że było tylko 3 adminów i najczęscięj to ja siedziałem na serwerze, to też miałem dość tego spamu! Bycie adminem na serwerze to nie taka prosta sprawa jak się wszystkim wydaje...! Admin czasem chce wejść na serwer i sobie pograć a jakieś za przeproszeniem "nooby" spamią mu że jakiś typek ma wh tylko dlatego ze go zabił! To się robi śmieszne! Nawiązuje do tego iż czasem się nie widzi u@, albo admin ma dość sprawdzania jednego kolesia, który jest czysty i umie grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram skargę na admina Emso. Wiele razy pisałem mu na u@ po 5 razy, potem pisałem na zwykłym say'u. Odpisał mi z pytaniem "o co chodzi", kiedy napisałem nie zwrócił na to uwagi. Zazwyczaj były to uwagi za rash i rk. Rozumiem że ktoś czasem nie zauważy, ale jeżeli prawie każdy gracz mu o tym pisze to już jest trochę nie tak. Przecież widać to w prawym, górnym roku, oraz słychać wybuchy. Tak jest prawie cały czas odkąd posiada admina. Zazwyczaj czekałem aż Emso zginie by miał czas spokojnie przeczytać wiadomość, jednak dalej nie widziałem u niego żadnej reakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

adrian99355 i Alay Widzę że rozumiecie.

Krigel Widocznie nie znasz regulaminu ze na say piszesz

5.7 Zgłaszanie cheatera na say - Kick/ban do 5 minut

Widzę prawie za każdym razem na U@, ale gdy zgłaszacie za rasz to patrzycie na czas? Często widzę jest po 10s a gracze piszą ze raszuja, ale oni już mogą. Respkill [RK] ja zawsze na start rundy daje tab i widzę, albo że ktoś ma wh nie dawno wstawiał screeny i miał czyste i nadal cały czas od tej samej osoby na tego samego gracza co mapa a jak siedzie na spect i widzę czy ma czy nie bo mam włączone ESP. Z tego co zauważyłem to gracze kłamią bo nie lubią innego gracza bo jest lepszy. Ja nie muszę siedzieć na spec żeby widzieć jak ktoś gra mogę iść za nim i obserwować. Sprawdzajcie też czy gracz ma steam czy nie nic trudnego wejść w Console i wpisać "status".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emso rozumiem bo sam byłem adminem i wiem jak to jest na PB :) Jak Black będzie potrzebował adminów to niech napisze, ja jestem w każdej chwili kupić admina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1: Znam regulamin bardzo dobrze. Bez obrazy, ale radzę czytać ze zrozumieniem, bo jak już pisałem do Ciebie po wiele razy na u@, ale widząc brak Twojej reakcji napisałem na say'u co nie przyniosło żadnych skutków. Nigdy nie pisałem więcej niż 1 raz na say odnośnie danego gracza w sytuacji oskarżania go o łamanie regulaminu i zawsze przed tym pisałem na u@.

Po 2: Zawsze sprawdzam czas rundy kiedy coś się dzieje, a ten chyba każdy ma taki sam. Czekam długo na Twoją reakcję zanim napiszę do Ciebie z tym, jednak nie widząc Twojej reakcji to moim obowiązkiem jest zwrócenie Ci uwagi na to, że ktoś łamie regulamin, a przedtem sam upewniam się w tym.

Po 3: Jak napisałem w powyższym poście, widać jak ktoś umiera w prawym, górnym rogu, a kiedy dzieje się to na początku rundy, powinieneś zwrócić na to uwagę. Można też usłyszeć wybuchy, a to świadczy o używaniu skilli przed 2:50. Również można zauważyć światło po osobie która się teleportowała. O dziwo ja widzę to w ok. 95% przypadkach, a Ty mimo to, oraz czytania admin say jak i zwykły nie reagujesz, a to trwa od wielu rund. Ludzie są omylni i na wszystkim skupić się nie mogą, ale z tego co wiem to u@ wyróżnia się na chat'cie ta Ty jako admin powinieneś być wyczulony na taką zmianę w tym miejscu i oderwać się od gry by przeczytać

Po 4: Ty się za bardzo skupiasz na grze. Ja np. mimo brania czynnego udziału w rozgrywce zwracam uwagę na czas rozgrywki, ile osób umiera, co się dzieje w okół mnie, na ludzi i to co piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co rozumiem,że gracz na admina ale żeby admin na admina donosił to co jest nie tak admini powinien bronic się nawzajem wymieniac umiejętnościami a nie skarżyc na wzajem Manstr nie jesteś święty to na *** krew psujesz.Jestem tego zdania,żeby pisac skarge na admina to trzeba z nim troche pograc ty Manster w ogóle z nim nie grasz tylko piszesz skargę na prośbę gracza "Miła". Dodam jeszcze sokoro ty byłeś pierwszy na serwie niż emso to ty masz ogarniac serwa a nie spamic na "say@@ żeby emso ogarniał bo napiszesz skargę" no halo to jest poctawa bycia adminem chyba nie muszę Cię tego uczyc.:) ¯ę admin co był wcześniej na serwerze to wie więcej o graczach niż ten co wchodzi pó¼niej.:)

Miła znam go dobrze i ciebie

Wladimir z tej strony.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emso jest zlym adminem jescze raz to powiem niezwraca uwagi co mu sie pisze na u@ a ci co popieraja emso pewnie go jescze dobrze niepoznali na serwerze bo emso zbanuje juz kogos ja jakis gracz zaraszuje i jego zabije to wtedy tak bo to jego zabilo albo jak gracz z wh jego zabije bo tak to juz nie ruszy dupy za przeproszenie zeby kogos zbanowac bo mu trudno wejsc na specta i zbanowac gracza! Bo poco jak woli lvl nabijac poco on jest adminem ?

pisalam z nim na GG i mi mówi ze jak bede popierala Mastera to mi bana da za cos tylko do konca nwm zaco On jest jakis Zacofany chyba bo on nienadaje sie na ADMINA !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gr33n Jak ja przed wejściem do gry siedzę na spec i patrze, i umiem odróżnić dobrego gracza od cheatera. Nie banuje tylko wtedy, gdy mnie zabije. Ja patrze na U@ i gracz mi pisze lub sam zobaczę to banuje. Mówisz o wh jak jestem zabity to mam ESP i widzę jak mu celownik chodzi więc wiem czy ma te wh czy nie. Przecież czasem się zdarzy że przypadkiem trafi i zabije.

Co? we¼ nie zmyślaj z tym GG. Dziś napisałeś ze masz dowody na Wladmer[nie wiem dokładnie jak] że na wh. To Powiedziałem napisz na forum na niego skargę. A z tym banem mówiłem że jak będziesz mnie wyzywać to dostaniesz od godziny do dnia. Jeszcze nie ma to jak szantażować Admina na serwerze cytuje "Zbanuj go albo idę napisać skargę" tylko mam pytanie. Czemu na mnie Black nie narzeka? a jeśli coś nie pasuje to zawsze można do mnie napisać na GG czy Forum bo często jestem. Mi się zdaje że się na mnie uwzięłaś nie wiem czy tak jest ale mam takie odczucie. Czemu inni się nie skarżą tylko zawsze ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miła to na mnie cięta jest bo ja karam i mówi,że mam softa i wh mowiłem jej ze zrobie ss'a z gry ona na to ,że ma demko dobra czekam na demko z widocznym softem u mnie co do wh admin moze mi ss'y robic jak tylko chce tylko wmiare nie zaczesto bo chce grac.:)prozdro Wladimir.:):trol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

adrian99355 Ona na każdego kto lepszy od niej. Ja wiem jak grasz bo widziałem i tylko ona na wszystkich mówi ze coś maja bo są lepsi, a regulamin mówi "Akceptujemy graczy lepszych od siebie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emso ogarnij pokazac ci rozmowe to mi powiedziels ze za obraze admina jest od 1 godziny do 1 tygodnia rozmowa :

ja

na ile 10 min 5 min bo wiecej nemozesz ! 09:53

Emso

za wyzywanie admina to nawet do tygodnia 09:53

za gracza tyle co mowisz

ja

zapytac sie black ? 09:55

Emso

zobacz w tej skardze na ciebie 09:55

czytaj odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za samo obrażanie mogę dać max dzień a szantażowanie "Wez go zbanuj albo skarga leci" wielokrotne wyzwiska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: brak wzoru

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...