Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ciFBB

Skraga na Admina ELITE

Polecane posty

Mój Nick w grze: `Nie Wejdzie To Proste ;)

Nick Admina/Gracza: Elite

IP oskarżonej osoby: -

Steam ID oskarżonej osoby: -

Data,godzina, mapa zdarzenia: 16:20 , Coś tam Snow.

Opis Sytuacji: Gracz Sebi ^^ Zablokował moją kampę nie mogłem do niej wejść. Poprosiłem Admina Elite aby zbanował go za to. Okej zbanował go na 30 minut, a potem mnie niby za to że też mu blokowałem , A ja nic mu nie robiłem spokojnie siedział na swojej kampie, kiedy ja umarłem.

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: Nie mam niestety.

O co prosisz: Banik , Odebranie Admina (5 minut Admina a już tak się rządzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NASTęPNA SKARGA :

SEBI ^^ WBIL MI SIE NA KAMPE OCZYWISCIE MOWIE DO ELITE WEZ GO BO NIE POZWALAM A ON ?

ON MOZE BO WBIL DO CT JAK BYLA 1 MINUTA BUDOWANIA. A CO MNIE TO ? NIE POZWALAM WBIć I KONIEC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój Nick w grze: `Nie Wejdzie To Proste ;)

Gracz Sebi ^^ Zablokował moją kampę nie mogłem do niej wejść. Poprosiłem Admina Elite aby zbanował go za to. Okej zbanował go na 30 minut, a potem mnie niby za to że też mu blokowałem , A ja nic mu nie robiłem spokojnie siedział na swojej kampie, kiedy ja umarłem.

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: Nie mam niestety.

No dobra Nie wejdzie. Dostałeś bana za: Wbicie na moją kampe, Zblokowanie mu kampy, wyzwiska. Nie masz dowodów to skargi nie pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy jeszcze u cb nie byłem na kampie, nie obrażałem Cie i nie blokowałem kamp. Ogarnij ale ty bo nie masz dowdów i Admina masz od godziny a robisz takie cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy jeszcze u cb nie byłem na kampie, nie obrażałem Cie i nie blokowałem kamp. Ogarnij ale ty bo nie masz dowdów i Admina masz od godziny a robisz takie cuda.
Popierwsze. Zwaliłeś mu kampe on Tb. Wbiłeś do mnie

I zwaliłeś całą winę na sebe a on pretensji nie ma bo wiedział że to zrobił i ma sumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...