Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ElitePL

Elite na admina ^^

Polecane posty

1. Nick w grze: ElitePL

2. Wiek:14

3. Platforma (Nonsteam/Steam): Steam

4. Skala znajomości AMXX(zgodnie ze skala !):5~6

5. Kontakt GG, Steam: Steam: damianek0222 gg: 48742872

6. Płatność (SMS/Przelew/Reklamy): sms albo reklamy

7Dlaczego chcę zostać adminem?: Ponieważ chciałbym się poduczyć i kiedyś zostać nawet H@. Ale głównie dla tego, że lubię ten serwer i chciałbym żeby jak najmniej było na nim oszustów itp.

8 Kilka słów o sobie: Cześć! Nazywam się Damian mam 14 lat. Jestem miły kulturalny i starannie wykonuje polecenia. Chciałbym zostać tu adminem powody w punkcie up. Mam nadzieje że pozwolicie mi tu mieć admina. Dziękuję /// Wesołych świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na.

-wiek

-w grze psuje kampy

- nie ogar

+steam

- nie miał nigdy admina ON KŁAMIE

-znajomość amx sie podaje od 0 do 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, Tak wiem. Nie mogę pisać w moim podaniu ale oburzyło mnie to co napisał gracz z nick'iem : P3W!K. Otóż Wiek spełnia wymagania takie jak napisał Nasz szanowany H@, Nie psuje kamp ponieważ lubię ten serwer i chcę jak najlepiej dla graczy, przykładem jest podanie na admina, Nie ogar. Mogę to samo o nim powiedzieć powody powiem na końcu, Nigdy nie miałem admina. Otóż miałem na serwerze Cod Mod a na dodatek zrobiłem 1/3 klas tam. Znajomość amx podana dobrze. Więc wzięło się to z tego, że nasz gracz obraził się na mnie tym że napisałem do admina Zielonego, że zepsuł mi kampe. Tak wiem pomyślicie że to dziecinne ale niestety 10 recconectów w ciągu jednej mapy? bez przesady. Otóż Drogi H@ jak możesz nie zważaj na tego oburzonego gracza i oceń sprawiedliwie. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak Powody UP!

Grałem z nim długo i jest miły :)

Co to ma byc ? Dałeś mu na tak bo jest miły?Haha naprawde zal mi cie kakao hahh dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, Tak wiem. Nie mogę pisać w moim podaniu ale oburzyło mnie to co napisał gracz z nick'iem : P3W!K. Otóż Wiek spełnia wymagania takie jak napisał Nasz szanowany H@, Nie psuje kamp ponieważ lubię ten serwer i chcę jak najlepiej dla graczy, przykładem jest podanie na admina, Nie ogar. Mogę to samo o nim powiedzieć powody powiem na końcu, Nigdy nie miałem admina. Otóż miałem na serwerze Cod Mod a na dodatek zrobiłem 1/3 klas tam. Znajomość amx podana dobrze. Więc wzięło się to z tego, że nasz gracz obraził się na mnie tym że napisałem do admina Zielonego, że zepsuł mi kampe. Tak wiem pomyślicie że to dziecinne ale niestety 10 recconectów w ciągu jednej mapy? bez przesady. Otóż Drogi H@ jak możesz nie zważaj na tego oburzonego gracza i oceń sprawiedliwie. Dziękuję.

ElitePL ale to powód żeby psuć kampy?

Bo ja mysle że nie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE

-wiek

+steam

-ogar

-podanie

¯ałosne jak ElitePL mogłeś sie tak ponizyć popsules mi serwer i teraz chcesz tu skladac podanie?

Nie ufać mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam to znowu ja, Ale ten szczalqa to z pewnością pewik bo go ani razu nie widziałem na serwie. I po pierwsze jaki serwer żebym ja Cię znał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SzczalkaQ to moj kolega i gral na serwerze 1 miesiąc temu ale przeniusł się na iny serwer.Po tym jak ty mu posułeś serwera to z bb poszedl na inny grał tu przed resetem ranku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie:

-steam

-dokucza

-psuje kampy

-ogar

-przezywa

-psuje serwerw

a Po 2 Counter Strike Jest od 16. :)

Nie rozumiem, po co wypowiada się ktoś kto 10 minut temu założył konto.

Ja jestem na TAK, powody podane wcześniej przez innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: Podanie zostało zaakceptowane

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...