Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

TakiWłaśnieJestem

Co TO ma byc?

Polecane posty

Mój Nick w grze:KaeN

Nick Admina/Gracza:MiSzCzU

IP oskarżonej osoby:niemam

Steam ID oskarżonej osoby:niemam

Data,godzina, mapa zdarzenia:23.12.2013 godzina 13:30 bb_azcet

Opis Sytuacji:wchodze na serwer chcialem sb pograc ale Gracze lagują serwer ze lagi takie ze szkoda gadac wiec wywalilo mnie w ct pod koniec odliczania wiec spytalem sie Yoker:) czy moge on mi pozwolil po czym mnie wywalilo z serwa za ping wszedlem ponownie kikając gracza za ping powyrzej 200 gram gram i po tym znowu jestem w ct ale nie mialem kampy to przezycilem sie do TT a potem jestem w ct loglo mnie i next jestem w TT ide cele robi i leci ban:

Ewentualne dowody w postaci SS/demka:sorki ale niemam ale dostalem na 1h mozna w Amx zobaczyc

O co prosisz:o ostrzezenie go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za takie coś na godzine ? Ludzie ogarnijcie się... Wiem, że cię często wywala więc lecisz ciągle do tt . Jak dla mnie skarga słuszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaen ty kita nie ciśnij jak on ciągle się przerzucał do ct nie budował kamp tylko do kogoś sie walał i ping to on miał ciagle 150, 200 a nie inni gracze ! Bana mu dałem na 1 godz. za to ze ciągle sie przerzucał i ping, pisałem do niego żeby się nie przerzucał ale on dalej swoje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MiSzCzU ma racje to prawda i na dodatek przeszkadz w budowaniu gdy buduje kaen przypisuje klocki kolorem a gdy chcem to poprawic oczywiscie nie moge bo sobie przypisal i nie chce miec takiego admina na serwerze. Mysli ze mu wszystko wolno. Gdybym ja kupil admina napewno bym nie przeszkadzal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: Brak ip/steam id oskarżanej osoby + nie potrafisz pisać(powinno być nie mam*)

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...