Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

^Dark^

Następny do odstrzału: Kaen

Polecane posty

Mój Nick w grze: ^Dark^

Nick Admina/Gracza: Kaen

IP oskarżonej osoby:

Steam ID oskarżonej osoby:

Data,godzina, mapa zdarzenia:Dziś około 20:20

Opis Sytuacji:Wiec Kaen jest kolejnym adminem łamiącym regulamin, Początkowo zbudował sobie 2 spowalniacze, lecz gdy inni gracze na serwerze zaczęli się czepiać usunął go, wydarzenie to było jeszcze w trakcie budowania, także nie było w tym nic złego, po za tym że Kaen ukazał nam siebie jako admina nie znającego regulaminu :) Kampa mu się nie udała, zginął i trafił do teamu Zombie, nie spodobało mu się to, więc zmienił mapę z myślą że znów będzie w CT, jak się spytałem dlaczego zmienił mapę to mnie zaczął straszyć banem, tym samym śladem poszedł admin "lou robi show", lecz mnie nie zbanowali, bo nie mieli za co :)

Ewentualne dowody w postaci SS/demka:Brak, można to sprawdzić w logach serwera

O co prosisz:Zawieszenie admina, może to go czegoś nauczy.

Było jeszcze coś takiego, że pewien gracz dobudował mi wejście do kampy, a Kaen nie usunął go lecz je wykorzystał by mnie zabić, Czy tak powinna wyglądać postawa admina???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem fenomenu pisania skarg bez dowód dających nam coś do zrozumienia. Zacznijmy od akcji, która miała miejsce ze zmianą mapy: Ta mapa, którą zmienił kean była zbyt duża na tak małą ilość graczy, pech pechem ale była moja kolej na CT wtedy kiedy KeaN ją zmienił, no to się przeniosłem do CT i byli tam wszyscy, którzy powinni. Kean jak dobrze pamiętam przeszedł do TT. Tej pierwszej akcji nie oceniam (nie widziałem), ale bez dowód - śmiechu warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dark

1.nie jestem twoim kolegą zebys sie do mnie kozaczyl i do reszty adminów

2.zmienilem mape bo widzialem ze nikt sb tam dobraj kampy niezbuduje

3.pisales ze jest wejscie do kampy ale niewidzialem gdzie jak zauwarzylem wszedlem na nia a tak ty

4.nie łamie regulaminu wezielem 1 spowalniacz a 2 odsunelem

5.prosze zeby gracz Dark dostal Bana na 2-3Dni niech ogarnie sie bo mowi ze chce oganac serwer od tego sa admini i Black jakbys niewiedzial i kozaczy do wszystkich graczy/adminow

SWIADKOWIE ZDARZENIA:Sebi,lou robi show,PC JaKSOn i paru innych wiec ogarnij sie Dark!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, przeczytaj sobie to co napisałeś na spokojnie i spójrz jakim jesteś analfabetą, te nicki które podałeś to twoi znajomi, którzy z pewnością potwierdzą wszystko to co im powiesz. :)

EDIT.

1.nie jestem twoim kolegą zebys sie do mnie kozaczyl i do reszty adminów

Nie wiem o co Ci chodzi człowieku, co rozumiesz pod słowem kozaczył.

EDIT. 2

Prostując twoją wypowied¼ Lou:

Mapa po zmianie była większa, niż poprzednia.

Lou ukazuje nam swoje oblicze :)

Sam przyznaje się do nadużywania swojego admina poprzez napisanie że przeniósł się do CT :)

to się przeniosłem do CT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz mnie kazdy zna na servie to wiec kazdy jest moim kumplem tak trudno dotrzec do cb ze bezsensu skarge piszesz ja jestem dobrym admem a ty tylko zobaczyles ze z tb sie klucilem i zaraz napisze skarge

POMY¦L TROCHE OK?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, przeczytaj sobie to co napisałeś na spokojnie i spójrz jakim jesteś analfabetą, te nicki które podałeś to twoi znajomi, którzy z pewnością potwierdzą wszystko to co im powiesz. :)

EDIT.

Nie wiem o co Ci chodzi człowieku, co rozumiesz pod słowem kozaczył.

Kozaczyl poniewaz takzwanie"sapiesz sie do @" juz rozumiesz to samo bylo do Tahiti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: Brak dowodów oraz ip/steam oskarżanej osoby.

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...