Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Tahiti

Propozycja.

Polecane posty

A więc w związku z tym że został mi odebrany admina na 2 dni chciałbym wyjaśnić pewną kwestie a mianowicie żeby admin miał zabronione pomaganie innym graczom którzy go proszą o przesunięcie klocka, ulepszenie bąd¼ dobudowanie ponieważ przez to straciłem admina. Chciałbym jeszcze poruszyć 1 temat a właściwie zapytać. Czy jeżeli admin pomaga innym graczom po czasie to może sobie pomóc jeżeli ¼le zrobił kampe? Bo to jest trochę nielogiczne ponieważ można pomagać graczom po czasie a sobie nie. Dzięki za uwagę i proszę o wypowiedzenie się.

Pozdrawiam,

Tahiti :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku pomaganie innym to co innego, pomagasz innym np. gdy ktoś popsuł wejście do kampy, a w twoim wypadku było to tak że ty wszedłeś normalnie na kampe, a następnie utrudniłeś wejście zombie...

Admin może sobie poprawić kampe po czasie oczywiście, ale nie tak by zombie miało trudniejsze wejscie...

Czasami warto użyć ROZUMU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie o to chodzi ... Chyba jak pomagam graczowi a on jest na kampie po czasie juz i mu coś przesunę itp to sobie nie mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jest tak ,że admin może sobie tylko podnieść bloka jeśli można po nim przejść , jeśli ktoś ci zabrał klocka , lub jak ktoś zablokował . A Admin graczom musi pomagać wszystko bo jak nie idą skargi robić za to ,że "nie ogarnia" trochę bez sensu . Wprowadzić, że admin może pomóc też tylko w takich sytuacjach a nie gdy po prostu nie zrobi sobie wg bloka i chce aby admin zrobił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: Problem zostal rozwiązany

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...